מתנה לידה לתינוק - אם זה לא גיפט קארד אל תתטרחו

מתנה לידה לתינוק – אם זה לא גיפט קארד אל תתטרחו

כשאנחנו רוצים לקנות מתנת לידה לתינוק או ליולדת, יש לנו מספר אופציות. הראשונה והנפוצה מכולן היא, לרכוש לאישה מתנה שתתאים לתינוק. משהו שהיא צריכה בשבילו, כך חוסכים לה זמן ללכת לחנות ולקנות וגם עלויות שונות. אופציה שנייה, היא לקנות מתנה לאישה, על פי מה שנראה לנו שהיא צריכה. אופציה שלישית היא, להביא לה כרטיס איתו היא תוכל להחליט מה לקנות. 

אין הכוונה לספק לה כרטיס אשראי, אלא גיפט קארד. מדובר באחת המתנות הכי פופולאריות היום בישראל, לא רק עבור נשים שזה עתה ילדו אלא בכלל, כאן זה פשוט הרבה יותר נוח ופשוט מאשר במקרים אחרים, כאן משתלם יותר לתת גיפט קארד ולא מתנה פיזית. 

לפני שנסביר מדוע זה ככה, חשוב להדגיש, לא כל גיפט קארד הוא משתלם בהכרח. בשביל שהוא יהיה כזה, עלינו לבחון אילו חנויות הוא מכיל, אילו מוצרים ושירותים וכן העלות של הכרטיס או הסכום שמוטען בו. מאחר ומדובר במתנה לאישה שילדה זה עתה, אנחנו צריכים להתחשב בעלויות המוצרים והשירותים שונים, לכן יהיה נכון לקנות כרטיס שמספק סכום רציני, משמעותי, כך האישה תוכל להשתמש בו בצורה נוחה. 

מדוע כרטיסי מתנה הם מתנה אידיאלית? יש לכך מספר סיבות:

ראשית, הכרטיס מאפשר לאישה לבחור בעצמה את המתנה ולא לקבל מתנה שאנחנו בחרנו בשבילה. 

שנית, יש כרטיסים שמיועדים למספר חנויות, מה שאומר, שהאישה גם לא מוגבלת בהקשר זה, היא יכולה לרכוש איזו מתנה שהיא רוצה במספר חנויות שמתאימות לה. 

שלישית, כרטיס מתנה יכול להיות שמיש למשך תקופה ארוכה, בוודאי הרבה יותר מתנה רגילה שאפשר להחליף אותה רק במשך שבועיים, אם בכלל. 

ארבע, שובר מתנה ליולדת הוא הרבה יותר נוח, כך אנחנו לא צריכים לחשוב מה האישה צריכה ומה הטעם שלה. 

חמש, זה פשוט הרבה יותר שימושי מאשר כל מתנה אחרת, טובה ככל שתהיה. לכן משתלם יותר לקנות כרטיס, להביא אותו לאישה והיא תחליט כיצד לנהוג ומה לעשות איתו לאחר מכן.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: