מתנות לילדים לסוף שנה

מתנות לילדים

שנת הלימודים האחרונה הייתה מורכבת ולא פשוטה כלל עבור הילדים כתוצאה מנגיף הקורונה, ולכן אין דרך יותר נהדרת לחתום את השנה שחלפה באמצעות בחירת מתנות אישיות ומרגשות לילדי בית הספר / גן. כדי שתוכלו למצוא כמה רעיונות מיוחדים ויצירתיים עבור מתנות לילדים לסוף שנה, ריכזנו כמה המלצות ייעודיות עבור הצוות החינוכי של בתי הספר והגנים שיעניקו לכל הילדים מזכרת בלתי נשכחת.

הדפסה על תיקים – מזכרת שימושית ומיוחדת

אחד מהאביזרים המשמשים את התלמידים בכל יום הם תיקי בית הספר / גן איתם הם מסתובבים, ולכן אחת מההמלצות למתנות סוף שנה היא להעניק לכל תלמיד תיק מודפס בעיצוב ייחודי, אותו הוא יוכל לשאת גם בשנות הלימוד הבאות וגם להחזיק במזכרת מיוחדת. סוג מתנה כזו תהיה נהדרת עבור תלמידים שעוברים למוסד לימוד אחר כמו תלמידי הגן שעולים לכיתה א, תלמידי היסודי שעולים לחטיבה ואפילו תלמידים בוגרים שעולים לתיכון.

חולצות קריקטורה – מתנה אישית בלתי נשכחת

מתנה לסוף שנה נוספת המעניקה גם פן אישי, היא חולצת קריקטורה מעוצבת בסגנון גרפיטי מדליק וצבעוני. על כל חולצה תודפס תמונה אישית של התלמיד אותה עיצב אמן גרפיטי מקצועי, כך שהתמונה שתתקבל תהיה צבעונית וגם משעשעת ותהווה מתנה אישית אותה כל תלמיד ישמח לשמור לכל החיים.

כובעים מודפסים עם שמות התלמידים

במידה ומעמד הענקת המתנות לקראת סיום השנה מתוכנן להיות במהלך מסיבת הסיום בקיץ, כדאי לבחור בכובעים מודפסים שיוענקו לתלמידי בי"ס/גן אותם הם יוכלו לחבוש כבר במהלך המסיבה. כובעים הם פריט אופנתי לקיץ ולכל עונות השנה, ולכן מדובר על מתנה אישית וגם מקורית – במיוחד אם מדובר על הדפסת כובעים בסגנון גרפיטי, אותם מכין ומעצב אמן גרפיטי מנוסה ומקצועי בתחום.

בקרו באתר של Magic ben לפרטים נוספים >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות חיוניות לסופרים שואפים
היציאה למסע של כתיבת ספר היא הרפתקה מלאה בשיעורים, אתגרים וניצחונות. בין אם אתה סופר מתחיל או סופר...
קרא עוד »
נוב 30, 2023
דרכים למצוא עבודה בימינו
חיפוש אחר עבודה יכול להיות דבר מתיש ותובעני. אנשים אשר מחפשים עבודה תוהים כיצד למצוא את העבודה העונה...
קרא עוד »
מאי 20, 2019
איך נזהה שיש צורך בשיקום קיר חיצוני ומהי הדרך היעילה לתקנו?
כאשר ישנם נזקים בקירות מבנה כלשהו מכל סיבה באשר היא, יש צורך להעניק לקיר טיפול מידי ומקצועי על מנת...
קרא עוד »
יול 12, 2019