מתנות לפסח

כשפסח בפתח, האם אתם מוכנים עם מתנות?

חג הפסח ידוע בתור החג שמקבלים בו מתנות. כילדים, היינו מחכים כל השנה בשביל לקבל את המתנות השוות של חג הפסח מבני המשפחה. כשליל הסדר מכיל בחדר אחד משפחה רחבה, מכאן שגם המתנות יהיו רבות.

אך כשאנחנו שבוע לפני פסח, האם אתם מוכנים וסגורים עם מתנות? אם לא, הרשו לנו לייעץ לכם ולתת לכם 4 רעיונות מגניבים למתנות!

אוהבים פינג פונג?

אתם בוודאות מכירים את המשחק המפורסם פינג פונג שולחן. אמנם בימינו לא יוצא לראות אותו כל כך הרבה וזו יכולה להיות ההזדמנות המושלמת עבורכם למצוא מתנה מושלמת לילדים שלכם. את רשת הפינג פונג תוכלו לחבר לשולחן האוכל שלכם ולפתוח בטורניר משפחתי בפינג פונג שולחן. תוכלו לבחור איזה פרס יקבל הזוכה ואיזה פרס ניחומים יקבל המפסיד. זוהי מתנה אולטימטיבית לילדים שאוהבים גאדג'טים לילדים. מתנה זו, לא רק שהיא אינטראקטיבית, היא גם מלמדת על משחק תחרותי ואיך לשחק אותו ולהתמודד איתו.

חוברות צביעה

אם הילדים שלכם אוהבים לצבוע, אחד הטרנדים הידועים בשנים האחרונות הוא צביעה בחוברות צביעה בעלות מוטיב כזה או אחר. כך, אם הילדים שלכם אוהבים גיבורי על, תוכלו לספק להם מתנה מושלמת אשר תגרום להם לשבת למעלה משעה בריכוז מוחלט ולצבוע כמורת רוחם את גיבור העל שלהם. כך, לא רק שהילדים שלכם מקבלים סיפוק והנאה מהמתנה שלכם, אתם מעניקים לעצמכם גם כן כמה שעות של שקט בעקבות הריכוז הרב בו ילדכם נמצא כאשר הוא צובע. מתנה מדליקה לילדים.

אוהל אינדיאני לבית

אם עוד לא שמעתם על האוהל שניתן להרכיב בבית, הנה לכם הפתעה מדליקה מתוך עולם של גאדג'טים לילדים. אם גם אתם הייתם מאותם ילדים שרצו לבנות אוהל בבית ולישון בו אך קיבלתם סירוב מההורים, זה הזמן שלכם לתיקון. האוהל האינדיאני, ניתן להרכבה בתוך הבית ולמעשה הופך למעין זולה פרטית של הילדים שלכם. תוכלו לשים של כריות לקישוט, לפרוס שטיח נעים ופרוותי וכמו כן גם לספק שמיכה חמימה למקרה וילדכם יירדמו בתוך האוהל. כמובן שאת האוהל תקימו בחדר של ילדכם, מה שיעניק לילד שלכם עוד פריט ליהנות ממנו בחדר שלו.

מיני גיטרה חשמלית לילדים

הילד שלכם התחיל להתעניין במוזיקה ורוצה להתחיל ללמוד לנגן על גיטרה? מדהים! נגינה על כלי נגינה יכולה להביא לילדים שלכם עוד פן באופי שלהם ויכול לפתוח אותם לעולמות עצומים וחדשים. מיני גיטרה חשמלית יכולה להיות המתנה האידאלית לילד המוזיקלי שלכם. אם אתם דואגים מהרעש אתם לחלוטין יכולים להירגע כאשר הגיטרה מגיעה עם אוזניות וכמו כן גם מדונה. הגיטרה מתפקדת כגיטרה רגילה אך פשוט קטנה יותר בכדי לעזור לידיים קטנות.

אנחנו יותר מבטוחים שהמתנות האלה לגמרי יכולות לסגור לכם את הפינה של המתנות ולכבות לכם את הדאגות לפחות בפן הזה. כל שנותר לנו לאחל זה חג שמח!

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תפילת רבינו תם

תפילת רבינו תם

אחת התפילות הכי חשובות עבור אנשים, בין אם מדובר בבעלי מקצוע בתחומים שונים ובין אם מדובר באנשים פרטיים שזקוקים לעזרה והצלחה בהיבטים שונים בחיים שלהם,

קרא עוד »