איך עזרים לכבדי שמיעה משתלבים בחיי היום יום?

איך עזרים לכבדי שמיעה משתלבים בחיי היום יום?

אובדן שמיעה לא צריך להיות נטל קבוע בחייכם. בעזרת טיפים אלו בקרוב תוכלו לשמוע טוב יותר ולשפר את איכות חייכם. תראו בעצמכם! מכשירי שמיעה מודרניים בתעלה או יושבים בדיסקרטיות מאחורי האוזן הם פתרון מדהים.

 

בערך אחד מכל שלושה אנשים בין גיל 65 ל- 74 חווים אובדן שמיעה, והמספר הזה קופץ למחצית מכולם מעל גיל 75. ובעוד שאנו יכולים להתווכח עד שהפרות חוזרות הביתה מדוע מדיקאר לא חושבת שזה מספיק בעיה לכסות מכשירי שמיעה, יש לנו כמה פריצות שלפחות יעזרו לכם לשמוע טוב יותר:

כאחד מכל 20 מבוגרים סובלים מאובדן שמיעה בגלל שעווה באוזניים. באתר נמסר כי שעוות אוזניים יכולה לגרום לאובדן שמיעה של עד 40 דציבלים אם תעלת האוזן שלך חסומה. נקו את האוזניים!

 

עזרים לכבדי שמיעה : רמקולים ואוזניות נוצרו כדי לעזור לך.

מענה לשיחות טלפון באמצעות רמקול או אוזניות יכול לעשות דרך משמעותית לשיפור של עד כמה אתה שומע את האדם בצד השני. אוזניות נהדרות מכיוון שהן מזרימות את הצליל ישירות לאוזן תוך כדי כך שהן חוסמות רעש אחר סביבך.

יש אפליקציה לכבדי שמיעה.

יש אפליקציות טלפון שיגדילו את עוצמת הקול בטלפון שלך, וקולם של האהובים עליך שמתקשרים לשאול לשלומך. חפשו ותוכלו למצוא משהו שיגדיל את עוצמת הקול בכל מכשיר שתרצו.

 

בדוק מכשירי שמיעה כדי למצוא את ההתאמה הטובה ביותר

הטכנולוגיה במכשיר שמיעה חייבת להתאים לצרכי סגנון החיים שלך. לדוגמה, אם אתה אדם פעיל, יתכן שתזדקק למכשיר שמיעה בטכנולוגיה חזקה להפחתת רעש. אם אתה מבצע שיחות רבות מהטלפון הנייד שלך, ייתכן שתרצה מכשיר שמיעה שמופעל באמצעות Bluetooth. ישנם יותר מ -2,000 דגמי מכשירי שמיעה בשוק.

איך בוחרים נכון?

אנו רוצים שתחוו בעצמכם את היתרונות המשנים את החיים של מכשירי שמיעה באמצעות ניסיון עצמי. חווה כיצד מכשירי השמיעה מרגישים, עובדים ומשפרים את חייך במהלך השימוש.

מכשירי שמיעה הם מחשבים בעלי ביצועים גבוהים אשר מוציאים את הלחץ מהחיים שלכם. אתם יכולים לסמוך על הנסים הטכנולוגיים הקטנים כשאתה עובר דרך מיקומים שונים לאורך היום שלכם. לחצו כאן כדי לדעת יותר על אמצעי עזר לכבדי שמיעה.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: