איך לבחור נופש למשפחה הדתית

איך לבחור נופש למשפחה הדתית

אתם מרגישים שמגיע לכם משהו מיוחד. לא סתם עוד פינוק קטן, לא עוד חופשה קצרה בארץ. הפעם את רוצים לצאת לחו"ל, לחופשה ברמה גבוהה.

חופשה כמו שניתן למצוא כאן שתטעין את המצברים שלכם לעוד תקופה עשירה במעש, מלאה בעשיה, שופעת אנרגיות חיוביות.

חופשה שתאפשר לכם להמשיך לפעול בכל החזיתות בהן אתם פעילים בחיים: הבית, הילדים, העבודה. כל אחד מהם דורש מכם המון, וכן- אתם צריכים עכשיו להינפש מעט ולנוח חזק, לנקות את הראש…

טיול כשר – עכשיו זה מתאפשר!

אז כן, אם אתם רוצים טיול בחו"ל, אבל – לא תתפשרו על הכשרות! איך נופשים בחו"ל בלי לחשוש ממכשולים בכשרות, כיצד ניתן לנפוש בחו"ל עם תנאים שיאפשר לכם שמירת שבת כמו שאתם רגילים תמיד?

כדאי להכיר: חבילות נופש כשרות

אם אתם רוכשים חבילת נופש לחו"ל בחברה שמתמחה בארגון של נופשים כשרים בחו"ל – אתם מבטיחים לעצמכם נופש שיתאים לכם מכל הבחינות:

  • כשרות – אם בחרתם מלון כשר בכרתים, דעו כי החברה דואגת למזון כשר עשיר, זאת באמצעות הכשרה של מטבחים במלון, ומשגיח כשרות שיתלווה למסע וידאג ויוודא שכל דבר מאכל שמוגש לכם בחדר האוכל של המלון עומד בדרישות הכשרות.
  • טיסות – חסרת הנסיעות מתאמת לכם טיסות שלא תגרומנה לכם חילול שבת: הטיסו לא יוצאות בשבת, ואתם גם לא תשהו באוויר במהלך השבת.
  • מיקום של המלון – המלון יהיה במקום שבו ישנה אפשרות לטייל בסביבה הקרובה, כך שלא תאלצו להסתגר בחדר שלכם במלון במהלך השבת, אלא גם בשבת תוכלו לגמוע מיטב נופי העולם להנאתכם.
  • קומה – החברה תדאג לשכן אתכם בחדר שנמצא באחת הקומות הנמוכות, כך שלא תאלצו לטפס במעלה אינסופי של מדרגות ביום השבת.
  • מניין – אם אתם נופשים בקבוצה של שומרי תורה ומצוות – אתם מבטיחים לעצמכם קיומו של מניין לתפילות בכל מקום שבו הקבוצה מבקרת.
  • הדרכה – מסע של נופש כשר בחו"ל שיוצא באמצעות סוכנות נסיעות מלווה במדריך שומר מסורת, שלצד היכרותו עם האזור המתוייר לפני ולפנים, הוא גם מכיר את השקפת עולמכם, והוא ידאג לקחת אתכם למיטב הטיולים והאטרקציות, תוך הימנעות ממקומות שאינם כשרים.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »