נעליים לתינוקות

איך בוחרים נעלי צעד ראשון?

הילד או הילדה התחילו ללכת? מזל טוב. זה הזמן לגשת לחנות הנעליים ולבחור זוג מהמם עבור הקטן או הקטנטונת שלכם.

כמו בכל שלב בהתפתחות של הילד, יש כמה דברים שאתם כהורים, צריכים ללמוד כדי לעשות את זה נכון. כמו בשלב שהילד עובר מזחילה להליכה, כמו השלב שבו הוא מתחיל להרים את הראש ועוד. בחירת נעל לתינוק קריטית שכן היא מעצבת את צורת ההליכה שלו ואמורה לתמוך בחיזוק שרירי הרגליים הרכים שעדיין לא נבנו כמו שצריך.

אז איך בוחרים נעלי צעד ראשון? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

נעלי צעד ראשון:

כדי לבחור נעל מתאימה כדאי להבין רגע לפני, מדוע כל כך חשוב שהנעל תתאים לילד בדיוק? ובכן, כאשר הילד מתחיל ללכת שרירי הרגליים שלו עדיין לא מפותחים כל כך כדי שיוכלו להחזיק אותו בהליכה רצופה.

תוך כדי הליכה השרירים מתפתחים, המוח לומד את צורת ההליכה הנכונה, ואז, לאחר תקופה, הילד כבר הולך רגיל ויכול אפילו, להתחיל לרוץ. כמו כן גם צורת כף הרגל מתעצבת ומקבלת את הצורה הסופית שלה על ידי הליכה ותרגול של ההליכה. לכן, חשוב לוודא שהנעל מתאימה לכל הפרמטרים הללו ומסייעת לרגל להמשיך להתחזק ולא חלילה לבצע נסיגה אחורה.

אז מה צריך להיות בנעל כדי לחזק את הרגליים של התינוק? ובכן, הדבר הראשון שעליכם להקפיד עליו הוא שהנעל תהיה עשויה מחומר די רך, ככה שהנעל מהר מאוד תהפוך לצורת הרגל של התינוק. כלומר, הנעל אמורה להיות כמו גרב עבה שמגינה על כף הרגל אך לא כמו עצם זר שרגלי הילד בתוכו. שנית, הקפידו שהנעל תהיה מאווררת כדי שהעור הרך יקבל אוויר וחמצן מספיק.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://alizaleh.co.il!

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: