איך יוצאים מהמינוס

איך יוצאים מהמינוס? מהי "נוסחת הקסם"?

עבור הרבה אנשים יציאה מהמינוס נחשבת בלתי אפשרית. למה? מאוד פשוט. ההוצאות הקבועות והמשתנות שלהם לא הולכות לשום מקום. כלומר, ההוצאות וההתחייבויות ממשיכות להופיע בחיים כרגיל ובנוסף עליהם לסגור מינוס של מעל 10 או 20 אלף ₪

אין ספק שזה אתגר, אבל זה אפשרי והשינוי מתחיל כמו תמיד, בראש. הצעד הראשון בדרך ליציאה מהמינוס הוא להבין מה הסיבות שלכם. מה גורם לכם לרצות בתהליך הזה. רק אם הסיבות מספיק חזקות תוכלו לשרוד את התהליך ואפילו להנות ממנו משום שיש לכם מטרה ברורה שאתם רוצים להגיע אליה.

אז איך יוצאים מהמינוס? מהי נוסחת הקסם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך יוצאים מהמינוס?

כדי לצאת מהמינוס השלב הראשון הוא למפות הוצאות מול הכנסות. מה זה אומר? להבין מה ההוצאות שלכם, מה ההכנסות שלכם ולהתחיל לאזן אותם. בשלב הראשון אתם תופתעו לגלות שאתם מוציאים הרבה יותר ממה שאתם מכניסים וזה גם מה שגורר את המינוס הזה ומגדיל את החור.

לאחר שהבנתם כמה אתם מוציאים וכמה אתם מכניסים הגיע הזמן לחשב מסלול מחדש. עליכם להקציב סכום לכל הוצאה וגם להוצאות לא צפויות.

איך מחשבים הוצאות לא צפויות? ובכן, כאן זה לא יהיה מדויק ב-100% אין מה לעשות, אי אפשר לצפות מראש את כל ההוצאות הלא צפויות אולם זה כן אפשרי על ידי לקיחת ממוצע משלושת החודשים האחרונים להוצאות לא צפויות.

לאחר מכן עליכם להשתמש במאגרי המשמעת העצמית שלכם כדי ליישם את התקציב. לוותר על מותרות, לוותר על סיפוקים רגעיים בשביל העתיד הכלכלי שלכם והשקט שיהיה לכם בראש אחרי שהסדר הזה יהיה חלק מהחיים שלכם.

 

המידע באדיבות אתר https://www.alonbiran.com/

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תאילנד עם ילדים

תאילנד עם ילדים – תתכננו נכון

הדרך שבה מבוגרים חווים את תאילנד יכולה להיות דומה במקרים רבים לדרך שבה ילדים יכולים לחוות אותה. גם הילדים יכולים ליהנות מעיסויים מפנקים, ביקור באזורים

קרא עוד »