רעיונות לעיצוב חדר הילדים

רעיונות לעיצוב חדר הילדים

חדרי הילדים אמורים להיות חדרים עליזים עם אלמנטים וקישוטים מעולם הילד. הבעיה היא שהילדים אוהבים גיוונים. הם לא רוצים להישאר עם אותו חדר באותו עיצוב למשך שנים. אז בדיוק לצורך הזה נוצרה האפשרות של מדבקות קיר מעוצבות לילדים. המדבקות לקירות חדר הילדים יוצרות בעלות נמוכה במיוחד ובהשקעה מזערית ממש, מראה מעוצב וייחודי.

חדר ילדים לתינוק שלנולד

כאשר באים לעצב את חדרו של התינוק שנולד, צריך לחשוב על צבעים שישרו רוגע ושלווה בחדר, ישוו למקום הרבה רוך ושלווה,  יהפכו את החלל לתינוקי ומתוק במיוחד.

העניין הוא שמהר מאוד התינוק שלנו יגדל והחדר כבר לא ממש יתאים לילד הגדל. הוא יהיה מידי תינוקי ולא בדיוק יתאים לאווירה הרצויה.

בדיוק לשם כך, ישנם מדבקות טפט לקיר המתאימות לחדרי ילדים. המדבקות הללו כוללות דמויות מעולם הילד, הן כוללות ציטוטים שונים או הדפסים רבים ומגוונים. התוצאה תהיה שוב חדר מדהים, מתוק עם מראה מושקע במיוחד.

חדר ילדים למתבגר

כאשר הילד גדל והופך לנער, הוא כבר לא ירצה את העיטורים הילדותיים. הוא ירצה לראות חדר עם מראה בוגר אך מרשים.  בדיוק לשם כך ישנן מדבקות המתאימות לעולם הבוגר של הנער. החדר יהפוך תוך דקות ספורות לפינת חמד של ממש. הנער יתאהב בחדר שלו כמו שרק נער מתבגר עשוי להתאהב. הוא יאהב את החדר שלו, ייהנה לשהות בו, ישמח לארח בו חברים וכמובן שהוא ייהנה לשכב לישון שם בסופו של יום.

סדר בחדר

ישנה משמעוות עמוקה לחדר של הנער ולחיבור שלו לחדר. כך הוא יתחזק את החדר היטב על מנת שהוא תמיד ייראה טוב והא ישקיע בחלל הפרטי שהוא רק שלו. כאשר משקיעים בחדרו של הנער, כבר לא צריך להעיר לו יותר מידי לשמור על התחזוקה ועל הסדר בחדר. הוא ירצה לעשות זאת מעצמו בגלל החיבור שנוצר בינו לבין החדר הפרטי שלו.

מובן שהמדבקות הם רק הקישוט על הקירות. את המיטה, את הארון, את שולחן הכתיבה, את השטיח וכו', את כל אלו צריך לבחור בהתאם לטעמו של הילד על מנת שהוא יאהב את חדרו וינצל אותו היטב, לטובה.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מפיץ ריח אוטומטי לבית

מפיץ ריח אוטומטי לבית

לכל בית ישנו הניחוח שלו. בני הבית לא תמיד מודעים לריח הזה בגלל שהם כבר רגילים וחיים בתוך זה כל הזמן. אך אנשים מבחוץ יוכלו

קרא עוד »
איך מתכננים חתונה על הים?

איך מתכננים חתונה על הים?

אין ספק כי תכנון נכון הוא המפתח להצלחה בחיים. ככל שאנו מתכננים יותר טוב את הדברים כך אנו נזכה להצלחה גדולה יותר. תכנון נכון הוא

קרא עוד »