לימודי JavaScript לנוער – האם זה בשבילכם?

לימודי JavaScript לנוער

עולם התכנות כמו כל הטכנולוגיה הופך לפשוט יותר ויותר ונגיש לקהל רחב יותר של אנשים ונוער ולצד זה הדור הולך ונהיה טכנולוגי יותר, קולט במהירות את השינויים המתחוללים בטכנולוגיה ומעוניין להיות חלק מיוצרי התוכן והתכנות.

אם אתם מרגישים שאתם רוצים להיות חלק מהעולם זה, בדקו לימודי JavaScript לנוער – האם זה בשבילכם?

ג'אווה סקריפט היא שפת תכנות

אומנם זה בהחלט נשמע שם לא פשוט אבל מדובר בשפת תכנות פשוטה מאוד המאפשרת להפוך קודים לפעולות פשוטות למשתמש הקצה. הגאווה סקריפט נכתבת בדפדפן אינטרנט ואין צורך בהמרות נוספות משפה לשפה, היא נמצאת מאחורי הקלעים והגולשים אינם פוגשים אותה אלא רק את הפעולות המופקות על ידיה ודורשות את פעולותיו של הגולש.

מה לומדים בקורס ג'אווה סקריפט?

לאחר שהבנו כי זוהי השפה השלטת כיום בעולם אתרי האינטרנט קל להבין למה חשוב ללמוד אותה כבסיס לתכנות וכניסה לעולם הזה. כמו בכל שפה, תחילה יש להוריד את החששות ולהבין מה מרכיב את השפה, להבין כיצד כותבים שורות קוד, מה הן הטעויות הבסיסיות, כיצד אפשר לתקן אותם.

לאחר שנרכש הידע הבסיסי במרכיבי השפה אפשר לחבר אותם ולאתגר את הלומדים בתחילה בפתרון בעיות ובהמשך בתכנות של אנימציות, משחק מחשב או כל מוצר אחר היוצר אינטראקציה עם משתמשים וגולשים.

 לאט לאט ובצעד בטוח

לימודי ג'אווהסקריפט לילדים ונוער מותאמים עבורם בקצב שלהם ובצורת הלמידה המבטיחה להדריך אותם מהסבר על השפה וכיצד היא פועלת בשטח, כיצד הגולשים רואים אותה ועם התקדמות הקורס השפה מקבלת צורה והופכת מפקודות וקודים לחיווים ותגובות על הפעולות שכותבי האתר מבצעים מאחורי הקלעים. ככל שמעמיקים למידה, אפשר לייצר תוצרים מרשימים ונרחבים יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 גיטרות חשמליות מפורסמות
אין ספק כי חשמל שינה את חיינו מן הקצה אל הקצה בכל כך הרבה תחומים בחיים מהעולם הביתי ועד העולם העסקי...
קרא עוד »
ינו 02, 2019
6 דברים שחובה לדעת על וילון לחדר ילדים
בחירת וילון לחדר הילדים יכולה להשפיע בצורה משמעותית על האווירה, הנוחות והבטיחות בחדר. הנה שישה דברים...
קרא עוד »
מאי 21, 2024
בועז דקל מציע שירות ייחודי למוצרי תינוקות וילדים
בועז דקל היא דמות מוכרת למדי בעולם של מוצרי התינוקות והילדים. למעשה הוא גם הפך להיות דמות פופולארית...
קרא עוד »
דצמ 29, 2020