לימודי JavaScript לנוער

לימודי JavaScript לנוער – האם זה בשבילכם?

עולם התכנות כמו כל הטכנולוגיה הופך לפשוט יותר ויותר ונגיש לקהל רחב יותר של אנשים ונוער ולצד זה הדור הולך ונהיה טכנולוגי יותר, קולט במהירות את השינויים המתחוללים בטכנולוגיה ומעוניין להיות חלק מיוצרי התוכן והתכנות.

אם אתם מרגישים שאתם רוצים להיות חלק מהעולם זה, בדקו לימודי JavaScript לנוער – האם זה בשבילכם?

ג'אווה סקריפט היא שפת תכנות

אומנם זה בהחלט נשמע שם לא פשוט אבל מדובר בשפת תכנות פשוטה מאוד המאפשרת להפוך קודים לפעולות פשוטות למשתמש הקצה. הגאווה סקריפט נכתבת בדפדפן אינטרנט ואין צורך בהמרות נוספות משפה לשפה, היא נמצאת מאחורי הקלעים והגולשים אינם פוגשים אותה אלא רק את הפעולות המופקות על ידיה ודורשות את פעולותיו של הגולש.

מה לומדים בקורס ג'אווה סקריפט?

לאחר שהבנו כי זוהי השפה השלטת כיום בעולם אתרי האינטרנט קל להבין למה חשוב ללמוד אותה כבסיס לתכנות וכניסה לעולם הזה. כמו בכל שפה, תחילה יש להוריד את החששות ולהבין מה מרכיב את השפה, להבין כיצד כותבים שורות קוד, מה הן הטעויות הבסיסיות, כיצד אפשר לתקן אותם.

לאחר שנרכש הידע הבסיסי במרכיבי השפה אפשר לחבר אותם ולאתגר את הלומדים בתחילה בפתרון בעיות ובהמשך בתכנות של אנימציות, משחק מחשב או כל מוצר אחר היוצר אינטראקציה עם משתמשים וגולשים.

 לאט לאט ובצעד בטוח

לימודי ג'אווהסקריפט לילדים ונוער מותאמים עבורם בקצב שלהם ובצורת הלמידה המבטיחה להדריך אותם מהסבר על השפה וכיצד היא פועלת בשטח, כיצד הגולשים רואים אותה ועם התקדמות הקורס השפה מקבלת צורה והופכת מפקודות וקודים לחיווים ותגובות על הפעולות שכותבי האתר מבצעים מאחורי הקלעים. ככל שמעמיקים למידה, אפשר לייצר תוצרים מרשימים ונרחבים יותר.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

חינוך פיננסי

החשיבות בחינוך פיננסי

חינוך פיננסי הוא בעצם דרך חיים שההורים רוצים להקנות לילדיהם מגיל קטן. בואו נודה באמת – אם מהבית לא ילמדו את הילדים בנושא התנהלות פיננסית

קרא עוד »
מטבח 3 מטר

טיפים לעיצוב מטבח 3 מטר

אם יש לכם חלל גדול עבור מטבח סביר מאוד שתרצו לנצל את החלל הזה כמו שצריך ולבנות מטבח מושלם שישמש אתכם כמו שצריך ויכלול את

קרא עוד »