מה גורם לנשירת שיער

באיזה גיל מתחילה נשירת שיער?

נשירת שיער זוהי תופעה שתוקפת את האנושות באחוזים גבוהים כאשר היא לא ממש מתחשבת בגיל של האדם. גם צעירים וגם מבוגרים סובלים מהתופעה וכך גם כל המינים. נשים כמו גברים עשויים לסבול מתופעה לא נעימה זו של נשירת שיער. 

 מה גורם לנשירת שיער? אז בעוד שבקרב גברים אנחנו רואים את הקרחת באחוזים גבוהים למדי, הרי שאצל נשים התופעה היא מעט מתונה יותר. אך בהחלט אפשר לומר כי גם נשים צעירות סובלות מתופעה של נשירת שיער כאשר השיער שלהן נעשה דליל, במיוחד לאחר לידה כשהגוף נחלש. השיער זה אחד המוקדים שנחלשים הכי מהר. כי הגוף מזהה את השיער כמוקד פחות חיוני מאיברים אחרים ולשם מנותבת החולשה של הגוף כולו.

מתי תצפו את הקרחת?

אז זה נשמע קצת מייאש. הבה נודה שאף אחד מאתנו אינו מצפה ליום הזה אשר בו השיער שלו פשוט יתחיל לבגוד בו עד שהוא יתקרח לחלוטין. אך בדיוק לכן כדאי להיות מודעים לעובדה ולדעת כי הקרחת לא מופיעה בבת אחת. האדם לא יקום בוקר בהיר ויגלה כי כל שיער ראשו נעלם והא קרח. הדבר קורה אט אט. 

בסירוק היומי מתחילים לגלות יותר ויותר שיער שנותר על המסרק או על המברשת. בבור הניקוז של המקלחת מוצאים שיער שסותם את פתח הניקוז ובקיצור, מדובר בתסמינים שאפשר לגלות אותם לפני שהקרחת תהיה 'מושלמת.'

יש מה לעשות עם הקרחת?

אז אם אתם חוששים שדבר כזה יקרה גם לכם, חשוב שתעלו על הבעיה כאשר היא עדיין קטנה. אף פעם אל תתעלמו מאיתותי אזהרה ראשונים המעידים על הנשירה ועל ההתקרחות המתקרבת. מיד כשאתם חושדים שמשוה אינו כשורה, פנו אלינו ואנחנו נסייע לכם להתאים את המוצר הנכון לבעיה שלכם.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר https://rhr.co.il

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

משחקים מומלצים לילדים

יתרונות משחקי קופסא בגיל צעיר

מי מאיתנו לא מכיר משחקי קופסא? מדובר במשחקים הרלוונטיים עבור כמה משתתפים, כאשר לכל משחק מטרה אחרת. בעבר, משחקי הקופסא היו דומיננטיים מאוד בחייה של

קרא עוד »