ימי הולדת לדתיים

ימי הולדת לדתיים

מסיבות ימי ההולדת של הציבור הדתי, שונים במהותן מאלה של הציבור הכללי. הציבור הדתי והחרדי חוגג מעט אחרת את האירועים שלו כאשר הדגש הרב ביותר, ניתן לסוג התכנים שיובאו באירוע, בין שיהיה יומולדת או בר מצווה.

ימי הולדת לדתיים

התכנים ואופן ניהול האירועים בציבור הכללי, שונים מאוד מאלה המתרחשים בציבור הדתי והחרדי. אם אדם מהציבור החרדי מעוניין להפיק לבנו מסיבת יומולדת ולהביא לו קוסם או אמן חושים כזה או אחר, הוא יצטרך לבחור אותו מהציבור החדרי והדתי.

היום, קיימים עשרות רבות של פעלולנים לציבור הדתי וקוסמים, שתכניהם מותאמים לציבור הדתי. כך קל יותר לאדם הדתי להזמין לבנו או לביתו מבדר שמתנהג לפי כללי התורה וההלכה.

לחגוג אבני דרך בהורות

מסיבת יום הולדת, היא מלאכה לא פשוטה עבור ההורים, אבל זה גם זמן מצוין לעצור ולזכור כמה אתם אוהבים את ילדכם. ימי הולדת לדתיים, נותנים להורים זמן להרהר עד לאן ילדם הגיע ולהסתכל קדימה אל מה שמצפה לו. 

טיפים לתכנון מסיבות מוצלח

חגיגות יום הולדת חשובות, אבל הן לא צריכות להיות מלחיצות. לפני שאתם מתכננים מסיבה כזו, זכרו:

לשמור על דברים פשוטים

הילד שלכם לא צריך מסיבה משוכללת עם 50 אורחים כדי להרגיש מיוחד. זה יכול להיות ערב מאוד פשוט כמו פיצה וסרט עם החברים הכי קרובים שלהם.

התמקדו בילד

זכרו שילדכם הוא אדם ייחודי שיש לו אהבות וחוסר אהבה משלו. הקפידו לתכנן חגיגה מיוחדת מלאה בדברים שהוא יאהב ותוכלו להזמין גם את בצלאל הקוסם. אם הילד שלכם שונא עוגות, אז שימו נרות על גלידה למשל. אם יש לכם ילד חברתי במיוחד, הוא עשוי להיות להוט להזמין את כל מי שהוא מכיר לחגיגה.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »