טופס כניסה לאירופה החל מ- 2023 – מה צריך לדעת?

טופס כניסה לאירופה החל מ- 2023 – מה צריך לדעת?

איך מוציאים ויזה לאירופה? החל משנת 2023, נצטרך חלק מאיתנו להזדהות בכניסתנו למדינות מסוימות ולהצהיר שיש לנו את האישור המיוחל. טופס כניסה לאירופה יהיה לא רק בגלל בדיקת אופי התייר, אלא כנגזרת מהנגיף שלא ממש מתכוון לעזוב אותנו.

 

טופס כניסה לאירופה החל מ- 2023 – מה צריך לדעת?

נכון, יש אמנם עוד שנה פלוס כדי שהמדינות האירופאיות יחלו לבקש אשרות כניסה וטפסי כניסה לתיירים. זה עוד לא ממש קורה אך זה בהחלט קרוב מאוד ואנחנו עומדים מפני כה שינויים, כאלו שבוודאי ידרשו מאיתנו לעשות מעשה.

טופס כניסה למדינות אירופה, יחל להידרש בשנת 2023, והוא יכלול בתוכו את כל מה שהמדינות מעוניינות שיירשם בו על האזרח התורן.

 

מהי ויזת ETIAS

ויזת ETIAS, היא היחידה שיכולה לעשות לכם סדר בדברים ובאמצעותה, תוכלו לפעול בקלות רבה יותר בזמן שאתם עוברים בין מעברים ממדינות שונות בתוך אירופה. זו כבר אחת מהיתרונות שיש לוויזה כזו.

 

משך השהות במדינות אחרות

משך השהות עבור כל אישור כניסה, משתנה בהתאם לסוג אישור הכניסה. כך למשל, היתרי כניסה למעבר, מאפשרים לאדם לשהות בארץ 4 ימים, בעוד שאישורי כניסה לעבודה, מאפשרים לעובד לשהות בארץ חודשיים, במהלכם על נותן החסות לשנות את מעמד העובד לאשרת שהייה.

אם בעל היתר הכניסה לא ישנה את מעמדו לאשרת שהייה, עליו יהיה לעזוב את הארץ עם חלוף משך היתר הכניסה כדי להימנע מקנסות ועונשים, או לחדשו תוך התקופות שנקבעו, על פי כללים חדשים.

 

קנסות

השוהים במדינות אחרות מעבר לזמן שהוקצב להם, יצטרכו לשלם קנסות לא הכי נעימים ולפעמים, הם גם יצטרכו להיקלע לסיטואציות פחות נעימות.

 

לחצו כאן כדי לראות שאלות ששואלים בטופס ETIAS.

כתוב/כתבי תגובה