תיקים לגברים

תיקים לגברים

עולם התיקים של היום הוא משודרג ומפותח יותר. החומר המועדף כידוע הוא העור – החומר השימושי והפופולרי ביותר לשלל מוצרי אופנה ולבוש. כיום תוכלו למצוא בשווקי התיקים לגברים, תיקים העשויים מחומרי גלם שונים, איכותיים לא פחות.

תיקים לגברים דמוי עור הם פריט נפוץ בשנים האחרונות, הם אמנם לא ברמת האיכות של העור המקורי. אך הם איכותיים מספיק לשימוש יומיומי. כמו כן קיים מגוון רחב של עיצובים בסטיילים שונים ומגוונים של תיקים לגברים.

המניע לקניית תיק דמוי עור או מכל חומר גלם אחר, המיוצר מחומרים טבעוניים, יכול להיות גם ממניע אידיאליסטי וגם כי סתם בא לכם להרחיב את הקולקציה שלכם.

בדים לייצור תיקים לגברים

בשוק זה ישנו מבחר גדול מאוד ויש שיאמרו אף גדול יותר משוק תיקי העור המקוריים. מגוון הבדים מהם מייצרים את התיקים, נותן את האפשרות לייצר דגמים ועיצובים רבים יותר של טוסקנה תיקים.

בשנים האחרונות קיימת התעוררות גדולה בשוק, מעצבים ומעצבות רבים, החלו לייצר תיקים בעיצובים שונים ומגוונים. מומחים בתחום מעידים על הזמנות גדולות אף מהעולם כולו.

איכות בלתי מתפשרת של בדים

רוב הבדים דמויי עור מגיעים ממקומות כמו מילאנו הידועה כבירת האופנה. הבדים מיוצרים באופן המושלם והאיכותי ביותר. כמו כן בדרך כלל, ייצור הבדים נעשה במלאי מוגבל, המעניק לתיק שלכם ייחודיות רבה. הבדים עם ההדפסים השונים לרוב מגיעים מעודפי המותגים הגדולים כמו לואי ויטון, פראדה וכדו'. כך שאתם מרוויחים תיק מעוצב באופן מקורי מבד איכותי ללא פשרות.

אז במקום לשוטט בחנויות האופנה, המציגים תיקים שונים ממותגים רבים ומפורסמים. כדאי לפנות למעצבים/ות המתמחים בעיצובי תיקים, על מנת לקבל את העיצוב המועדף עליכם, במחיר הגיוני וזול יותר מתשלום על מותג.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: