קורס QA במרכז – האם יש דבר כזה?

קורס QA במרכז – האם יש דבר כזה?

אחד הנושאים החשובים ביותר בתחום ההייטק בכלל ובכל מה שקשור לעולם התוכנות בפרט, הוא QA. מדובר על תחום שהתפתח מאוד בעשרים השנה האחרונות, הן בזכות העובדה שכל נושא ההייטק ופיתוח תוכנה התפתח מאוד והן בזכות העובדה שפותחו הרבה מאוד אמצעים, כלים ומערכות לפיתוח QA. 

על מנת לעסוק בתחום, אזי שיש צורך ללמוד אותו. לשם כך אנחנו צריכים לחפש קורס QA במרכז או במקומות אחרים בארץ. כמובן שלא כל קורס הוא רלוונטי או איכותי מספיק, ולכן אנחנו צריכים לדעת כיצד לברור בין האפשרויות השונות ולהחליט איזה קורס יכול להתאים לנו. 

לפני שנסביר כיצד בוחרים קורס QA, חשוב להבין מה זה בכלל. תחום QA מתייחס לכל הנושא של בדיקות תוכנה. למשל, מתכנת מפתח תוכנה מסוימת, אז לפני שהוא מוציא אותה לשוק או מעביר ללקוח עבורו פיתח אותה, עליו לדעת שהכל עובד בצורה מדויקת, אין באגים, אין טעויות ואפשר להשתמש במוצר בצורה חלקה. לשם כך, הוא יעביר אותה דרך מחלקת QA, שם יבחנו את התוכנה מכל זווית אפשרית ובפרט דרך פרמטרים מסוימים, רלוונטיים. 

איך בוחרים קורס QA? 

בשביל לבחור קורס QA מומלץ במרכז ובמקומות אחרים, צריך לבחון מי הם המרצים בקורס, איזה ניסיון תיאורטי או מעשי יש להם, איזו תוכנית לימודים היא מציעה ועד כמה הקורס הוא באמת איכותי, עד כמה באמת הוא מספק מענה שלם וכולל לכל מי שרוצה לעסוק בו. 

מעבר לכך, רצוי מאוד לבדוק את התנאי קבלה לקורס QA, עלויות, ימי לימוד, שעות לימוד, תנאים בכיתה, ועוד. כל פרט קטן יכול להשפיע על תהליך הלמידה וכתוצאה מכך, גם על כל מה שקשור לנושא של עבודה בפועל בסופו של דבר.

כתוב/כתבי תגובה