פיזיקה לילדים

איך מלמדים פיזיקה לילדים

פיזיקה, אחד המקצועות שנחשב מבין הסבוכים והמאתגרים שיש עבור ילדים (וגם עבור מבוגרים) בעוד שאם ילד ניחן בחוש למתמטיקה, פיזיקה, אסטרונומיה והנדסה (או מגלה התעניינות רבה בתחום) הרי שיש לכם פיזיקאי קטן בבית! הפיזיקאים ה"קטנים" האלה, אשר מתחילים להתעניין להכיר את תחומי המדע בגיל צעיר, הופכים עם השנים לפרופסורים שתחום המומחיות שלהם יוצא דופן! כדי לפתח את הילד להצלחה – אפשר כמובן לרשום אותם לחוגי פיזיקה שמתאימים לילדים.

אז מה לומדים מדענים צעירים בחוגי פיזיקה?

מדענים צעירים הם ילדים שניסויים מרגשים אותם תוך שרוצים להכיר את העולם ולהתנסות במקצועות כמו כימיה, אקוסטיקה, מטאורולוגיה, וכדומה. בזמן החוג, מתנסים הילדים בעבודה במעבדה, מכירים עקרונות מדעיים מסוגים שונים, ולומדים כיצד עובדים עם ערכות מחקר. הניסויים שנערכים בחוגי פיזיקה לילדים: יסייעו לכם להעביר את הנושאים הקשורים לפיזיקה לילדים שלכם, בעוד שמורים ומדריכים מנוסים יספקו את ההתנסות הדרושה והמעניינת ביותר.

תוכן של חוגי פיזיקה

חוג פיזיקה או לימודי ביוטכנולוגיה לילדים הוא ממש כמו כל חוג אחר, כמו חוג שחייה, טניס, כדורגל, אפייה ועוד, רק שהוא עוסק במדעים ובצורך של ילדים לחקור את העולם. כיום באמצעות קמפוסים לילדים, מורים ומדריכים מנוסים: אפשר להעביר חוגים בתחומי הטכנולוגיה, המדע, הכוכבים והפיזיקה. בכל רבים הילדים אשר מפתחים את התשוקה שלהם ואת אהבתם לתחום. בזמן החוג, הילדים נהנים מתוכן שמאתגר את המוח וכזה שמספק את העניין שילדים מחפשים.

חשוב לדעת כי חוגים כאלה שמופיעים באתר http://www.campusjunior.co.il/ יפתחו צוהר להכרות עם פעולות של צוללות, כוח הכבידה, בליסטיקה, כוח הסחרור וההתמדה. הילדים יגלו את השפעתו של העולם שלנו על הכוכבים האחרים, את הסיבוב של הלוויינים, את שמותיהם והמאפיינים של כוכבי לכת. בכך הם יכירו גם את כוח ארכימדס, את העקרונות של הים, היבשה, והאוויר, כמו גם יכירו כלי שיט מעניינים וחידושים בתחום האמור.

אז אם אתם רוצים שילדכם יחכים ויעסוק במה שהוא אוהב – כדאי לרשום אותם לחוג פיזיקה לילדים שיהיו איכותי מעניין ומאתגר.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »