צלמת הריון ומשפחה

איך להפוך לצלמת הריון ומשפחה?

אוהבת לתעד את הרגעים הכי יפים של המשפחה שלך? מתחברת להתרגשות הגדולה של נשים בתקופת ההיריון? שוקלת לעשות עם זה משהו מקצועי?

ובכן, יש סיכוי שעבודה כצלמת הריון ומשפחה יכולה להיות בדיוק הדבר המתאים בעבורך. יכול להיות שכבר יצא לך לחשוב על זה בעצמך ואולי את אפילו לא יודעת מה זה אומר. כך או כך, נסביר כי צילום הריון ומשפחה הוא דרך נפלאה להנציח את הרגעים היפים של ההיריון יחד עם שאר בני המשפחה וכי היום נשים רבות בוחרות לעשות את זה ועל כן מדובר במקצוע די מבוקש. אז אם אתם מרגישה שזה משהו שמעניין אותך, הנה הצעדים שיהפכו אותך לצלמת כזאת.

רכישת ציוד צילום

קודם כל את צריכה מן הסתם ציוד צילום כדי שתוכלי להתחיל ללמוד את התחום ואפילו להתנסות בצילומים כאלה. מומלץ לבצע סקירה של ציוד צילום לפני רכישה וכך למצוא אך ורק את הדברים הקריטיים בעבורך להתחלה. חשוב לזכור כי זה בהחלט נכון לא להתפזר בהתחלה ולרכוש ציוד בסיסי. אחרי הכל את רוצה להבין אם זה אכן משהו שמעניין אותך ומתאים לך וזה בסדר להתחיל בקטן.

קורס צילום

מכאן, חשוב שתלמדי איך לצלם כמו שצריך. יש הרבה מקומות שמציעים קורס צילום כללי ואנו ממליצים לחפש דווקא את אלה המתמחים בלימוד של צילומי הריון ומשפחה. חפשי את המקומות הללו ובקשי ללמוד מצלמים מנוסים בתחום אם זה אכן התחום שגם את שואפת אליו.

שיווק

חשוב שתתחילי לשווק את עצמך וזה בסדר להתחיל מקבוצות קטנות של אימהות בווטסאפ או בפייסבוק או להתחיל לפרסם לחברות הקרובות בעיקר. בהמשך בהחלט שווה לפתוח עמוד פייסבוק עסקי וכמובן לבנות אתר בו תוכלי להציג את עצמך ואת העבודות שלך.

תיק עבודות

לסיכום, אנו ממליצים להתחיל לבנות תיק עבודות בהקדם האפשרי. אם עוד אין לך הרבה לקוחות בהתחלה, אפשר לעשות גם כמה עבודות בחינם או במחיר נמוך יחסית, כך שתוכלי לצבור ניסיון ולבנות תיק עבודות מרשים שיהיה קשה להתעלם ממנו בחלוף הזמן.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: