הכן את כלבך לחורף

הכן את כלבך לחורף: כך תצטיידו לקראת העונה הקרה

מי שיש לו כלב בוגר או גור כלבים חדש – יודע עד כמה עלותם של מוצרים לכלבים בארץ, יכולה להיות יקרה. חנויות לציוד בעלי חיים בישראל, אינן "ממצמצות" כאשר הם מתמחרות ביגוד לכלבים, אוכל, משחקים ושאר מוצרים. זאת פי שלוש! מחנויות ציוד בעלי חיים בברלין, בניו יורק, ואפילו בווינה, או בשאר ערים וארצות. בכך, בעלי הכלבים הופכים מעט מתוסכלים בזמן שהם זקוקים לציוד עבור חיות המחמד שלהם. לכן הם מחפשים דרך להצטייד בזול ובמהירות במוצרים מעולים עבור עונת החורף הקרה.

בימי החורף הקרים: כלבים גדולים וקטנים מצטמררים עקב הקור העז, וישנם כאלה שהפרווה ושכבת השומן הטבעית שלהם – אינה מספיקה כדי לחמם את הגוף. במידה ויש לכם כלב קטן שפרוותו קצרה, כדאי שתכינו אותו לעונה הקרה ותעשו זאת בחוכמה. הנה כמה עצות טובות להכנה לחורף:

רכישת ביגוד חם ומיטה נעימה: באייבי

כדי לרכוש ביגוד חם לכלבים תוכלו לבצע הזמנה של ביגוד חורף לכלב ברשת האינטרנט. באמצעות איביי בעברית תוכלו להזמין בקלות כול מוצר, כגון: ביגוד חמים, מברשות שיניים, קולרים ורתמות בגדלים שונים, כלובי טיסה, משחקי לעיסה, אוכל וחטיפים, מגבונים לניקוי עיניים, קערות אוכל לכלבים גדולים וקטנים, מסרקים, חגורות בטיחות לכלב, צליות לרכב, משחקי מחשבה אטרקטיביים, שימורי אוכל, ובעצם כול מוצר שאתם מכירים, או כזה שאתם נחשפים איליו לראשונה. זאת באתרים כמו איביי ובשאר חנויות מקוונות.

העדר תספורות תכופות

מי שיש לו בעל חיים בבית, יודע כי פרווה היא חלק בלתי נפרד מ"התענוג". לכן יש נטייה לספר כלבים בעונות החמות. עם זאת בימי החורף, יש לבלוע את הגלולה המרה ולהותיר את פרוות הכלב ארוכה ולא לגזור אותה. פרוות הכלב תגן עליו ותספק לו את החמימות הדרושה.

הכנת מיטה נעימה ונוחה

בימי הקיץ מרבית הכלבים נוטים לשכב על הרצפה כדי להנות מהקרירות שהיא מפיצה. עם זאת בחורף, קצת פחות נעים לכלב שכב על רצפה קרה. לכן חשוב לרכוש מיטה איכותית לכלבים ואף להניח בקבוק חם לצד גורים או כלבים רזים.

רכישת ציוד לחורף

בעזרת רכישת מוצרים לכלבים באינטרנט אפשר להקל על הכלב בימים הקרים. בכך אפשר לרכוש נעלי בד לכלבים להגנה מפני רטיבות ולכלוך הרצפות לאחר טיול. עוד אפשר לרכוש מעיל גשם לכלבים. מחצלת לניקוי כפות רגליים. כירבולית נעימה ושאר מוצרים עבור החורף. בכך הבית שלכם יהיה נקי מעקבות רגליים והכלב שלכם ירגיש נעים גם כאשר הוא יוצא לטיול ביום גשום.

לסיכום, באמצעות רכישה אינטרנטית  – תוכלו להכיר מוצרים חדשים, להשוות מחירים ולהנות ממשלוח של כול מוצר, עד הבית.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: