עיסוי מקצועי לארגונים

טיפול במסאג' רפואי הוא סוג של רפואה אלטרנטיבית הכוללת מניפולציה של רקמות רכות כדי לשחרר מתח שרירים ולהפחית כאב. טיפול בעיסוי משמש לעתים קרובות כחלק משיקום פיזי לאחר פציעה או ניתוח, כדי לסייע בהחלמה ממחלה או כמדד בריאות כללי.

עיסוי מקצועי לארגונים יכול להועיל הן לחברה והן לעובדיה. החברה מרוויחה מכיוון שהיא יכולה להפחית מתח, להגביר את הפרודוקטיביות ולשפר את מורל העובדים. מצד שני, העובדים מרוויחים מכיוון שהם זוכים להירגע אחרי יום עבודה ארוך, מה שיכול להוביל לשיפור במחזורי השינה ולהפחתת הסיכונים הבריאותיים כמו מחלות לב ולחץ דם גבוה. עיסוי מקצועי הוא שירות פופולרי מאוד המוצע לארגונים. יש לו יתרונות רבים, כולל הפגת מתחים והגברת הבהירות הנפשית.

מקרי השימוש של עיסוי מקצועי בארגון הם רבים. הוכח שלחברות עם עיסויים באתר יש שיעורי מעורבות עובדים גבוהים יותר מאלה בלעדיהם. מחקר של פורבס מצא שלחברות עם עיסוי באתר היה שיעור ממוצע של 33% יותר עובדים מעורבים מאלו שבלעדיהן (48% לעומת 25%). גם המחקר

טיפול בעיסוי הוא צורת ריפוי עתיקת יומין אשר נהוגה כבר אלפי שנים. זה כרוך במניפולציה של רקמות רכות, כמו שרירים ורקמות חיבור, כדי להקל על הכאב ולשפר את בריאות הגוף. טיפול בעיסוי הוא טיפול הוליסטי שיכול לשמש כדי להקל על סוגים רבים ושונים של כאבים פיזיים, מתח נפשי ואפילו הפרעות נפשיות.

היתרונות של טיפול בעיסוי מתועדים היטב בספרות המדעית. הטבות אלו כוללות:

– שיכוך כאבים

– שיפור זרימת הדם

– תפקוד חיסוני משופר

– הפחתת מתח

– לחץ דם נמוך

– שיפור טווחי תנועה במפרקים

הצעד הראשון לקבלת עיסוי מקצועי עבור הארגון שלך הוא מציאת מעסה מוסמך. לאחר שמצאת אחד, חשוב לקבוע איתם פגישה כדי לדון בפרטים של מה שאתה רוצה שהמטפל בעיסוי יעשה עבור החברה שלך.

צרו קשר עם ספורטתרפיסט >>>

כתוב/כתבי תגובה