זוגיות במשבר – סימנים ראשוניים למשבר

זוגיות במשבר – סימנים ראשוניים למשבר

מי מאתנו לא התחיל את החיים הזוגיים שלו עם תקווה שזה יימשך לעד? יחד עם זאת, רבים מאתנו מגיעים בסופו של דבר למסקנה שצריך להיפרד. מה באמת ניתן לעשות כדי למנוע פרידה? והאם יש משהו שבאמת תלוי בנו באופן אישי? איך מזהים זוגיות במשבר? בין אם אתם חוששים שזה כבר קורה לכם ובין אם אתם חוששים שזה יקרה לכם בעתיד, אתם לא לבד. הרבה אנשים דואגים מהרגע שבו הזוגיות שלהם תעבור משבר כלשהו, וחשוב שתבינו: זה חלק מהחיים. מה שכן, אם תזהו את הדברים מראש, בהחלט ייתכן שתוכלו לעצור את המשבר ולמנוע פרידה מיותרת. 

שימו לב לתקשורת שלכם 

הרבה פעמים כאשר מדברים על זוגיות במשבר מדברים על תקשורת שכבר לא דומה למה שהיה בעבר. אתם מדברים פחות? אולי משהו קרה. אתם לא מבלים יותר? יכול להיות שצריך להשקיע בכך. אתם רואים את בן הזוג שקוע כל הזמן בטלפון הנייד? זה בהחלט עלול להעיד על משבר שמגיע. בן הזוג שלכם נשאר פתאום שעות נוספות בעבודה? יכול להיות שזה לא באמת מה שהוא עושה. לא חסרים סימנים שעלולים להעיד על זוגיות במשבר. מה שכן, חשוב לראות איך אתם מגיבים לכך ומה אתם עושים. הדבר האחרון שמומלץ לעשות הוא לטמון את הראש בחול, כי בדרך כלל זה לא יהיה הפתרון. 

מה עושים את המשבר כבר כאן? 

לא שמתם לב לכל הסימנים והזוגיות שלכם כבר במשבר? זה אף פעם לא מאוחר מידי. מה שכדאי לעשות זה לפנות אל יועץ זוגי ולראות כיצד הוא יוכל לסייע לכם. אתם תראו שאפילו אם הכול נראה לכם שחור ואפילו אם אתם לא רואים את הפתרון, בהחלט יכול להיות שיועץ זוגי מתאים יוכל לסייע לכם לצאת מהמשבר הנוכחי. 

במידה שהזוגיות שלכם במשבר? אתם מוזמנים לפנות אל דני קור – יועץ זוגי מוסמך.

 

כתוב/כתבי תגובה