מאגרי תמונות

למה נועדו מאגרי תמונות? איך הם יכולים לשמש אותנו כיום? קחו לדוגמא את אחד האתרים המוכרים בתחום:

pixabay

אתר זה הוא מקום מצוין למצוא תמונות באיכות גבוהה ללא תמלוגים עבור הפוסטים שלך בבלוג ופרויקטים אחרים. Pixabay היא לא רק מאגר תמונות, יש לה גם מנוע חיפוש שבו תוכלו להשתמש כדי למצוא את התמונה המושלמת לפרויקט שלכם. Pixabay הוא מאגר תמונות פופולרי שבו אנשים יכולים למצוא תמונות ללא תמלוגים.

האתר קיים מאז 2013, ויש בו ספרייה מרשימה של למעלה מ-2 מיליון תמונות באיכות גבוהה. Pixabay משמשת בעיקר בלוגרים, מעצבים ואנשי מקצוע אחרים שזקוקים לתמונות עבור הפרויקטים שלהם.

חוץ מתמונות, תמצאו גם וקטורים, קטעי וידאו, וגם הם – בשימוש חופשי!

מאגרי תמונות כמו pixabay הם דרך מצוינת למצוא תמונות בחינם. Pixabay הוא מאגר מקוון של תמונות נחלת הכלל ותמונות יצירתיות. זהו מקור נהדר לתמונות מלאי, איורים, גרפיקה וסרטונים. האתר קיים מאז 2011 ויש בו למעלה ממיליון תמונות בחינם. ישנן גם מעל 10 מיליון הורדות ביום באתר. כמו כן, האתר מציע גם תוכן פרימיום הכולל גרפיקה וקטורית וקטעי וידאו.

האינטרנט הוא אוסף עצום וגדל ללא הרף של תמונות. מסדי הנתונים המאחסנים את התמונות הללו גם הם די גדולים. ניתן להשתמש במאגרי מידע אלו בדרכים שונות, לרבות למטרות מחקר, כדי לזהות הפרות זכויות יוצרים או כדי למצוא ולשתף תמונות עם אנשים אחרים.

בעידן הדיגיטלי, תמונות הן ללא ספק אחד המשאבים היקרים ביותר עבור עסקים

מאגרי תמונות מקוונים מאפשרים לחברות למצוא ולהשתמש בתמונות עבור אתרי האינטרנט שלהן, פוסטים במדיה החברתית וחומרי שיווק אחרים, קבלו טיפים באתר קילר מדיה.

השימוש במאגרי מידע אלו אינו מוגבל לתאגידים גדולים. עסקים קטנים יכולים גם להפיק תועלת מהשימוש בהם כדי למצוא תמונות מתאימות לאתרי האינטרנט או לחומרי השיווק שלהם.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך ללמד את הילדים לרכב על אופניים?
רכיבה על אופניים הינה יכולת נרכשת. ניתן להגדיר אותה גם כמיומנות שניתן לסגל אותה לעצמנו בתרגול...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
האם בריכת השיחה שלכם מאובטחת ונגישה דיה?
החורף כבר מראה סימנים של נסיגה, ומבורך ככל שהיה כבר חלים אצל הישראלי חובב הקיץ געגועי לימים חמים יותר...
קרא עוד »
מרץ 19, 2019
צעצועים לילדים
עולם הצעצועים של היום הוא ממש לא כמו עולם הצעצועים שהיה בעבר. חנויות הצעצועים של היום הן הרבה יותר...
קרא עוד »
נוב 09, 2020