סובלים מריח רע מהפה? הגיע הזמן לבדוק את החניכיים שלכם

אנשים רבים סובלים מריח רע מהפה.

הדבר עשוי לנבוע מסיבות שונות.

יש בעיות של ריח רע מהפה שנובעים פשוט בגלל חוסר הקפדה על היגיינת השיניים כאשר הבעיה היא פשוט אדם שלא חושב על מה שקורה לו התוך הפה. הוא לא מנקה את השאריות ולא דואג להיגיינה של השיניים שלו. מנגד יש אנשים שדווקא כן דואגים לצחצח שיניים והם כן מודעים מאוד לכל מה שקשור לניקיון ולהיגיינה באופן כללי אך הריח מלווה אותם והם סובלים מהבעיה כל הזמן. למה זה קורה?

עששת!

עששת השיניים היא תופעה שמלווה רבים מאתנו. העששת היא רקב של השיניים שקורה כאשר החיידקים חוגגים בתוך הפה ועושים בשיניים כבתוך שלהם. אז העששת הזו לא רק גורמת לכאבים חזקים ולחורים מעצבנים בשיניים. העששת היא גם מלווה בניחוחות לא סימפטיים ולא נעימים כלל וכלל.

אנשים שסובלים מריח רע מהפה צריכים בראש ובראשונה לבדוק מה מצב השיניים שלהם. זה אומר פשוט בדיקה אצל רופא השיניים כדי לוודא כי העששת מטופלת וכי אין חורים שנשארים בפה.

בעיות במערכת העיכול

הרבה אנשים סובלים ממחלות או בעיות שונות במערכת העיכול כאשר הדבר מקרין עד לפה. לא מדובר בכאבים או בעיות בריאות שונות. מדובר במשהו שנדמה אולי כמשהו קטן ומינורי אך מי שסובל מזה סובל סבל של ממש ולא רק הוא. גם המשפחה שלו וכל הסובבים שלו סובלים מאוד מהדבר. מדבר בריח רע הבוקע ועולה דרך פיו של החולה.

ברור שבעיה כזו בהחלט ניתנת לפתרון אך חשוב לפנות לשם כך אל איש מקצוע מומחה למחלות חניכיים על מנת להבטיח פתרון מהיר ויעיל לבעיה.

אין ספק כי הטיפול נחוץ למען איכות החיים.

היכנסו לקרוא עוד בנושא דלקת חניכיים ריח רע מהפה.

כתוב/כתבי תגובה