המרת קלטות – לשמור מחדש זיכרונות ישנים

המרת קלטות

מאז ומתמיד אנשים אהבו לתעד אירועים חשובים בחיים שלהם באמצעות צילום. כאשר היה מדובר בצילום וידיאו של אירועים, הי שהתוצר הסופי מהצילום היה קלטת שניתן היה לצפות בה בטלוויזיה, באמצעות שימוש במכשיר הווידאו. כמו כן, גם אנשים אשר רצו ליצור מזכרת מכלל צילומי הווידאו האישיים אותם צילמו באירועים משפחתיים למשל, היו יוצרים לעיתים קלטות לצפייה. במהלך השנים, החלו להופיע תחליפים בשוק למכשיר הווידאו. כיום כבר לא ניתן למצוא כלל מכשירי וידיאו לרכישה וישנם בתים בודדים אשר עדיין מחזיקים את המכשיר הזה, לצורך צפייה באותן קלטות שמהוות עבורם מזכרת נפלאה. אם יש לכם קלטות רבות המכילות תכנים חשובים, אך כבר אין לכם מכשיר וידיאו לצפות בתכנים הללו, הגיע הזמן להמיר את הקלטות שלכם.

מהי המרת קלטות

התפתחות הטכנולוגיה משפיעה על כל העולם. בעוד שבעבר אנשים נהגו לשמוע מוזיקה באמצעות תקליט במכשיר הפטיפון ולראות סרטים באמצעות מכשיר הווידאו, הרי שכיום הכול דיגיטלי. ניתן לראות סרטים באמצעות די וי די וכן, כל אירוע המצולם מגיע לצפייה בגרסה דיגיטלית עדכנית עבור הלקוחות. גם התקליטים הם פאסה וכיום ניתן לשמוע מוזיקה במגוון דרכים משוכללות ועדכניות. אצל לא מעט אנשים נשארו קלטות רבות המכילות תוכן מאירועים רבים בחייהם, תקליטים של מוזיקה אהובה אשר נרכשו במיטב כספם בזמנים אחרים ועוד. אותם אנשים אינם יכולים לצפות בתכנים או לשמוע את המוזיקה ללא המכשירים הרלוונטיים לכך ומכיוון שלמרבית האנשים אין כיום בנמצא מכשיר וידיאו או מכשיר פטיפון, זה  הזמן לבצע המרת קלטות או המרת תקליטים. באמצעות טכנולוגיה מיוחדת (ראו כאן https://dubbing.co.il/tapes-convertin), תתבצע העברה של התוכן על הקלטות או כל התקליטים לאמצעים דיגיטליים עדכניים שקיימים כיום כגון: דיסק די וי די, דיסק און קי ועוד.

מדוע המרת קלטות היא דבר חשוב

מרבית האנשים אשר בחרו לתעד בקלטות וידיאו אירועים חשובים בחייהם, מעוניינים להמשיך לצפות בתכנים הללו ואף להעביר אותם הלאה לילדים ולנכדים שלהם. כאשר מדובר על תוכן שמצוי בפורמט לא עדכני כגון: קלטות וידיאו, מדובר על דבר שהוא כבר לא רלוונטי כיום לצפייה. המרה של התוכן על הקלטות לפורמטים דיגיטליים תאפשר לאדם להמשיך ליהנות מהתוכן גם כיום ולהעביר אותו הלאה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סוגי מצעים – בואו נעשה לכם סדר בדברים
ענף המצעים הוא אחד הענפים הרווחיים בעולם. הביקוש למצעים גדל באופן אקספוננציאלי במהלך העשורים...
קרא עוד »
נוב 25, 2022
כל היתרונות בקייטרינג חלבי לאירועים
בישראל של היום, תכנון אירוע יכול להישמע כמו טרחה רבה והשקעה שכולם לכאורה יודעים למה לצפות לה בתבנית...
קרא עוד »
ספט 03, 2019
טיולים מאורגנים לחול לחרדים – למה כדאי לטוס עם קבוצה
נסיעות לחו"ל אף פעם לא היו משהו מאוד פשוט עבור חרדים. תמיד נלווה החשש הזה של – מה נאכל? את מי נפגוש שם?...
קרא עוד »
ינו 01, 2020