חוקר פרטי בגידות

חוקר פרטי נשלח כדי לעקוב אחר גוף בוגד ולאו דווקא גבר או אישה שבוגדים אחד בשני, אם כי זהו גם תחום עיסוקו. חוקר פרטי הוא זה אשר יאסוף עבורכם את המידע הרצוי לכם וייתן לכם את כל הכלים לביצוע הליך נכון בבית המשפט.

חוקר פרטי בגידות 

זוגות בוגדים קיימים כבר משחר ההיסטוריה. זה לא דבר חדש. מה שכן חדש זה היכולת למצוא מעקב אחר זוג בוגד, אם כדי להוכיח את התנהגותו ולקבל מכך נכסים משפטיים או, כדי להביא את הלך דרכו לבית הדין לטובת גירושין או כל דבר אחר.

את כל אלה, עושה חוקר פרטי בגידות. הוא כמובן מתמחה בתחומים שונים ומגוונים של חקירות וממצאים אבל הקלאסי מבניהם, איך לא, הוא תחום הבגידות בין בני זוג.

מהו חוקר פרטי? 

חוקר פרטי הוא אזרח המועסק בחברה פרטית כמו געש שירותי חקירה למשל, שנשכר לחקור "נושאים" על ידי לקוחות שונים עבוד ממצאים נדרשים מסוימים. ה"נושא", הוא בדרך כלל אדם או אנשים אבל יכול להיות גם עסק.

הלקוח, יכול להיות אדם פרטי, תאגיד ואפילו סוכנות ממשלתית. החוקר הפרטי, או זה שנקרא לפעמים בלש פרטי, יכול לחקור מגוון רחב של דברים; עם זאת, חוקרים פרטיים חוקרים בעיקר הונאות ביטוח עבור חברות ביטוח.

בלש פרטי ותפקידו 

בלשים פרטיים, בדרך כלל, לוקחים על עצמם תיקי חקירה שאינם בסמכותה של סוכנות ממשלתית, כגון עניינים אזרחיים, בעוד שסוכנויות ממשלתיות יכסו תיקים פליליים חמורים. 

מכיוון שחוקר פרטי הוא רק אזרח רגיל, אין לו הרשאות חקירה מיוחדות. לבלש פרטי יש את אותה סמכות של כל אזרח רגיל, פרט לכך ש-PI רשאי להציע שירותי חקירה ללקוחות וכמובן לעבוד עם לקוחות לבחירתו.

כתוב/כתבי תגובה