הניתוח הראשון גרם לבעיות? הכל על ניתוח אף שניוני

הניתוח הראשון גרם לבעיות? הכל על ניתוח אף שניוני

אחד מהניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר בכל רחבי העולם הוא ניתוח אף. ניתוח זה שכיח בקרב גברים ונשים כמעט באותם אחוזים ונחשב לנפוץ במיוחד בשל העובדה הפשוטה כי פגמים באזור האף כמעט ולא ניתן להסתיר. בשונה מאזורים רבים בגופנו אותם ניתן לכסות בעזרת בגדים או להסתיר בשל היותו ממוקם במקום צדדי ולא בולט, האך הוא האיבר הבולט ביותר בגופנו אשר ממוקם במרכז הפנים. האף הוא כנראה בין האיברים הראשונים שנחשפים אליהם ברגע שרואים אותנו ולכן כל כך חשוב להמון אנשים בכל רחבי העולם להתגבר על פגמים שונים במראהו. 

 

את האף שלכם, לא ניתן להסתיר, אך ניתן לשנות 

 

חשוב להדגיש ולומר, למרות שניתוח אף נחשב לאחר הניתוחים השכיחים ביותר, הוא ניתוח לכל דבר ועניין מבחינת הסיכונים הכרוכים בו. לא אחת קורה שישנן בעיות אף שונות לאחר ניתוחי אף פלסטיים. אחת הבעיות השכיחות ביותר היא בעיות נשימתיות בתעלות הנשימה באזור האף. ניתוח פלסטי באזור זה אשר גורם לבעיית נשימתיות נחשב לניתוח לא מוצלח על אף שהצליח להשיג את התוצאות הרצויות מבחינה אסתטית. במקרים אלה ניתן לעבור ניתוח אף שני במטרה להתגבר על בעיות הניתוח הראשון. נקודה נוספת שחשוב להדגיש היא כל נושא ההחלמה. 

 

הכירו את הסיכונים ותקופות ההחלמה – כל מה שחשוב לדעת על ניתוח האף שלכם

 

אל לכם לחשוש לכישלון הניתוח כמה שבועות לאחר סיומו בגלל מראה לא אסתטי אי תחושות של חוסר נוחות נשימתית. תהליך הריפוי המלא יגיע רק לאחר חודשים ארוכים עד שנה, אז האף שלכם יגיע למצבו החדש בשלמותו. עד אז קיים סיכוי סביר שתסבלו מנפיחות קלה שתלך ותרד עם הזמן ואף חוסר נוחות מסויימת.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: