בת מצווה לילדה

לילדה יש בת מצווה – מאיפה מתחילים

ילדה שמולאים לה שנים עשר אביבים היא ילדה שהופכת בבת אחת מילדה צעירה וחסרת עול, לנערה בוגרת שיש לה אחריות על הכתפיים. ואכן, ביום הולדתה השניים עשר חוגגים מסיבת בת מצווה חגיגית ומשמעותית במיוחד אשר נועדה לציין את המעבר המיוחד הזה. הילדה שלכם נהיית בקרוב בת שתיים עשרה? מבולבלים מול שפע של הצעות ורעיונות? לא יודעים ממה להתחיל? קודם לעשות בוק לבת מצווה או קודם לחפש מקום לחגיגה? הבה ונעשה סדר בעניין. כך מתחילים לתכנן את מסיבת בת המצווה של הילדה.

שלבים בתכנון מסיבת בת מצווה

שלב ראשון – בחירת מקום ותאריך

ראשית התהליך היא בבחירת התאריך לעריכת האירוע והמקום בו הוא ייערך, אולם לבת מצווה בצפון למשל. לרוב עורכים את האירוע ביום ההולדת ממש, אם כי במקרים רבים זה לא מתאפשר מחמת אילוצים טכניים, ואז ייבחר תאריך סמוך ליום זה. כמו כן בוחרים את המקום המתאים בו תערך החגיגה. ניתן לבחור אולם, גן אירועים או מועדון.

שלב שני – התפריט

במרבית האולמות וגני האירועים יש שירות של מטבח פעיל אשר בו מכינים את הארוחה. בכל מקום ניתן לבחור מתוך תפריט מוצע את הארוחה שתוגש באירוע שלכם. תוכלו להרכיב סעודה הכוללת מספר מנות, לחילופין ניתן להגיש מגשי אירוח וכדומה. חשוב לברר על האוכל ועל רמת המאכלים, על הטעמים ועל סגנון התיבול. ראו דוגמא טובה לתפריט שמתאים לכל אירוע www.lavaneruim.co.il/האירועים-שלנו/בריתות/.

שלב שלישי – התכנית

במסיבות בת מצווה מקובל לערוך תכנית או הפעלה. חשוב כי התכנית תתאים לאופי האורחים ותענה על הציפיות ועל חלומותיה של נערת המצווה. ניתן להתרשם ממבחר עצום של תכניות וסוגים שונים של הפעלות אשר מאפשרות לכל הורים לאתר את התכנית המוצלחת והטובה ביותר למסיבה של ביתם.

שלב רביעי – הזמנות ואורחים

סמוך יותר לאירוע הנכם נדרשים לשגר הזמנות לכל המכרים והחברים. חשוב כי תעצבו את ההזמנות בצורה נאה ומתאימה שתמצא חן בעיני הנערה שלכם. כמו כן יש לנסח אותם בצורה מתאימה ולשגר אותם ליעדם במועד.

שלב חמישי – ניהול האירוע

במהלך האירוע עצמו חשוב להתנהל בצורה מתאימה על מנת לאפשר את ההצלחה של האירוע. קבלו את האורחים בכבוד, וודאו כי כולם מרוצים ונהנים! נכון שהמסיבה היא עבור הילדה – אבל גם לכם ההורים חשובה הכנסת האורחים והזכרון הטוב שישאר לאורחים לעד.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כדור כדורגל

כדור כדורגל

כדורגל הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר בעולם אם לא הפופולרי שבהם. גם בישראל מדובר בענף הספורט הפופולרי ביותר ומגיל 0 אנו קונים לילדים שלנו

קרא עוד »
וטרינר מומחה למחלות עור

וטרינר מומחה למחלות עור

כפי שרופאים מתמחים בסוגים מסוימים של טיפולים בבני אדם, כך גם אצל חיות, אנחנו יכולים למצוא וטרינרים שמתמחים בסוגים מסוימים של טיפולים ומחלות. על פניו

קרא עוד »