גני ילדים בבית אבות

הטרנד החדש – גני ילדים בבית אבות

אחד מן הטרנדים החדשים אשר קיימים עבור בתי אבות הוא לא היות המקום עם בריכת שחייה לצד הרבה מאוד חוגים יוקרתיים, אלא יותר התעמקות לגבי מה שאדם בגיל הזה חסר והדרך להשלים את הפערים עבור שני צדדים. אומנם בית אבות מפואר כמו  https://www.neve-shalev.co.il/ הוא בהחלט גורם של משיכה רציני, אבל אם היו שמים את הבחירה בין הפאר לצד הבחירה בחבורה של ילדי גן שובבים אשר בכל יום במקום משחקים, הרוב המכריע של האנשים היה בוחר ללא כל ספק בזאטוטים הללו, וכך גם הילדים שאוהבים סבא וסבתא נוספים. כך נולד רעיון גן ילדים בבית אבות, ועם ההצלחה ככל הנראה יהיו מאלה עוד ועוד.

הקושי של מקום שמרכז אותם הגילאים

כאשר שמים באזור אחד הרבה מאוד אנשים בני הגיל השלישי יכולים לראות כי לצד היתרונות של מקום כזה, שהם בהחלט רבים, יש גם את החיסרון הזה של מקום שבו רואים בעיקר אנשים מבוגרים שלא תמיד זוכים לראות את הנכדים מבקרים, אם בכלל כאלה קיימים. לאחר שהייה ממושכת באותו המצב התחושה של עצבות יכולה לעלות אל פני השטח באופן די טבעי, ורק הזרמה של נוף הרבה יותר רענן מאפשרת הכנסה של רוח נעימה באותם המפרשים הישנים. זה מה שהביא אל הרעיון האדיר הזה של חיבור בין אנשים מבוגרים בני הגיל השלישי לבין ילדי גן שבכל יום מאירים להם פנים.

חיבור שיוצר שמחה בגיל הזהב

אולי זה נשמע די מוזר לחשוב כי ילדים בני גילאי הגן הם כאלה שאותם מחברים עם בני הגיל השלישי, אבל, לא סתם אומרים כי לראות נכדים הוא דבר אשר נמצא בגדר של זכייה. בגיל השלישי לראות המשכיות של עוד דור אשר הגיע אל החיים הוא דבר שמעניק הרבה מאוד כוח והרבה מאוד שמחה אל ליבם וגופים של אנשים מבוגרים. זה פחות משנה אם הילדים הללו הם לא הנכדים שלהם, כי ילדים בגילאים הללו יוצרים קשרים בינאישיים באופן מאוד מהיר, ומאמצים אל ליבם אנשים מבוגרים שזקוקים באופן חזק אל קשרים חדשים שמלאי אהבה אמיתית ללא כל אינטרסים, לצד הרבה מאוד חיבוקים.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מפיץ ריח אוטומטי לבית

מפיץ ריח אוטומטי לבית

לכל בית ישנו הניחוח שלו. בני הבית לא תמיד מודעים לריח הזה בגלל שהם כבר רגילים וחיים בתוך זה כל הזמן. אך אנשים מבחוץ יוכלו

קרא עוד »
איך מתכננים חתונה על הים?

איך מתכננים חתונה על הים?

אין ספק כי תכנון נכון הוא המפתח להצלחה בחיים. ככל שאנו מתכננים יותר טוב את הדברים כך אנו נזכה להצלחה גדולה יותר. תכנון נכון הוא

קרא עוד »