הטרנד החדש – גני ילדים בבית אבות

גני ילדים בבית אבות

אחד מן הטרנדים החדשים אשר קיימים עבור בתי אבות הוא לא היות המקום עם בריכת שחייה לצד הרבה מאוד חוגים יוקרתיים, אלא יותר התעמקות לגבי מה שאדם בגיל הזה חסר והדרך להשלים את הפערים עבור שני צדדים. אומנם בית אבות מפואר כמו בית אבות בפתח תקווה נווה שלו הוא בהחלט גורם של משיכה רציני, אבל אם היו שמים את הבחירה בין הפאר לצד הבחירה בחבורה של ילדי גן שובבים אשר בכל יום במקום משחקים, הרוב המכריע של האנשים היה בוחר ללא כל ספק בזאטוטים הללו, וכך גם הילדים שאוהבים סבא וסבתא נוספים. כך נולד רעיון גן ילדים בבית אבות, ועם ההצלחה ככל הנראה יהיו מאלה עוד ועוד.

הקושי של מקום שמרכז אותם הגילאים

כאשר שמים באזור אחד הרבה מאוד אנשים בני הגיל השלישי יכולים לראות כי לצד היתרונות של מקום כזה, שהם בהחלט רבים, יש גם את החיסרון הזה של מקום שבו רואים בעיקר אנשים מבוגרים שלא תמיד זוכים לראות את הנכדים מבקרים, אם בכלל כאלה קיימים. לאחר שהייה ממושכת באותו המצב התחושה של עצבות יכולה לעלות אל פני השטח באופן די טבעי, ורק הזרמה של נוף הרבה יותר רענן מאפשרת הכנסה של רוח נעימה באותם המפרשים הישנים. זה מה שהביא אל הרעיון האדיר הזה של חיבור בין אנשים מבוגרים בני הגיל השלישי לבין ילדי גן שבכל יום מאירים להם פנים.

חיבור שיוצר שמחה בגיל הזהב

אולי זה נשמע די מוזר לחשוב כי ילדים בני גילאי הגן הם כאלה שאותם מחברים עם בני הגיל השלישי, אבל, לא סתם אומרים כי לראות נכדים הוא דבר אשר נמצא בגדר של זכייה. בגיל השלישי לראות המשכיות של עוד דור אשר הגיע אל החיים הוא דבר שמעניק הרבה מאוד כוח והרבה מאוד שמחה אל ליבם וגופים של אנשים מבוגרים. זה פחות משנה אם הילדים הללו הם לא הנכדים שלהם, כי ילדים בגילאים הללו יוצרים קשרים בינאישיים באופן מאוד מהיר, ומאמצים אל ליבם אנשים מבוגרים שזקוקים באופן חזק אל קשרים חדשים שמלאי אהבה אמיתית ללא כל אינטרסים, לצד הרבה מאוד חיבוקים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשיפת הסודות: תובנות מפתיעות על עולם עיצוב המטבחים והאמבטיות
ברוכים הבאים למסע בממלכה המרתקת של עיצוב מטבחים ואמבטיות, בהדרכת סמכות לא מדוברת בתחום - מומחה...
קרא עוד »
אוק 30, 2023
מה זה איקומרס?
איקומרס הוא למעשה מונח מאנגלית הנקרא E-Commerce והוא מתייחס לתחום המסחר האלקטרוני. אם בעבר אנשים היו...
קרא עוד »
אוק 24, 2021
החזר כסף ממס הכנסה – איך עושים את זה לבד
גם עובד עצמאי וגם עובד שכיר יודעים כי אחת החובות האזרחיות שלו היא לשלם מיסים מההכנסות. (זאת מלבד עוסק...
קרא עוד »
פבר 19, 2019