למה אתם צריכים גדר גורים בבית שלכם

באתה מידה שאתם לא משאירים תינוק לבד בבית, גדר גורים הוא כמו לול / בייביסיטר של הגור, גור משוחרר המסתובב בבית ללא השגחה יכול לזרוע הרס רב בבית כמו כן יווצר לכם קושי בחינוכו לצרכים. גדר גורים בבית הוא המקום החדש שלו בו הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה, תוך הצבת גבולות ברורים מצדכם.

אם אתם רוצים לחסוך רכישת גדר גורים, תוכלו לעשות את זה על ידי סידור נכון של הבית, יציאה תכופה לטיולים ופריקת המקץ של הגור על דברים מסוימים. כמו כן ישנם גורים שאינם מראים סימני הרס ונשנוש רהיטים, במקרים אלו, לא תצטרכו לרוץ לקנות גדר גורים.

אז מתי כן תצטרכו לרכוש גדר גורים

כשאין לכם דרך למנוע לגור גישה לרהיטים שלכם, כמו כן אם אינכם סומכים על הגור שלא יעשה נזקים כשאתם לא בסביבה. בנוסף אם תרצו לזרז את תהליך החינוך ניקיונו וצרכיו של הגור, או שהוא מתקשה להירגע, כמו כן אם יש לכם כלב בוגר הדורש תיחום גבול מכל סיבה, קניית גדר גורים יכולה לעזור לכם.

הרגלת הגור לתחומו

זה מרגיל את הגור גם להישאר רגוע כשאתם לא בסביבה. אם הוא מורגל בכך שהוא יושב בתחומו מתעסק לו בעצמיו ובתעסוקה שונה שתוכלו לספק לו, או נח. גם כשתיעדרו מהבית הוא לא ירגיש צורך בנשנוש הרהיטים ויצירת בלגן בבית.

חשוב מאוד להעביר את הגור תקופת הרגלה לגדר, אם לא תרגילו אותו בהדרגה אלא תכניסו אותו לגדר ותנעלו אותו שם, הוא עלול להילחץ והוא לא יצליח להירגע מהלחץ החוסם אותו. על מנת להרגיל אותו כדאי להכניס לתחום הגור מאכלים וחפצים שונים שיכרו אותו להיכנס מרצונו וכדו'. מידע נוסף באתר https://www.keflahayot.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להשיג פרנסה טובה?
משבר הקורונה היכה בנו מכה אנושה וכואבת. אחוזים רבים מקרב בעלי העסקים בישראל חוו נפילה משמעותית. גם...
קרא עוד »
יונ 18, 2020
רוצים להתחיל לגלוש? הגיע הזמן לקחת לימודי גלישה במועדון גלישה מקצועי
אם אתם קוראים את השורות הללו, ככל הנראה אתם אוהבים ממש כמונו את הים. אבל לאהוב את הים וכל מה שהוא מסמל,...
קרא עוד »
יול 03, 2021
יש לכם בית מודרני – איזה ציור לסלון יתאים לכם?
לאחר אינספור לבטים והתייעצויות עם מעצבי פנים מוכשרים, החלטתם להבליט את סגנון העיצוב המודרני בביתכם...
קרא עוד »
פבר 06, 2022