איך בוחרים חברה לאיטום קירות?

איך בוחרים חברה לאיטום קירות?

איטום הקירות של הבניין או הבית שלכם הוא דבר חיוני מאוד. האיטום שומר על הבית מבודד מתנאי החום והקור החיצוניים ומאפשר איכותיים חיים גבוהה ונעימה יותר בתוך הבית. כמו כן איטום הקירות מסייע בפני רעשים חיצוניים וכן בפני רטיבות, לחות, סדקים, דליפות ועוד. עבודת איטום קיר חיצוני צריכה להתבצע במקצוענות רבה ולכן חשוב לבחור חברה לאיטום קירות מקצועית ומנוסה. כיצד מוצאים אחת כזו? הנה כמה טיפים שכדאי לבדוק.

אתר האינטרנט של החברה:

הדבר הראשון שתרצו לבדוק הוא הפנים של החברה באינטרנט. מעין רושם ראשוני שתאספו על החברה לאחר שתעברו על אתר האינטרנט שלה. האם האתר מושקע ומקצועי? או אתר שנראה כאילו ילד בן 14 של הקבלן הוא זה שבנה את האתר? מה החברה מציינת שהיא מספקת? האם המאמרים באתר החברה מספיק טובים כדי להראות שעובדי החברה יודעים מה שהם עושים? וכו'.

המלצות:

תמיד חשוב לבדוק המלצות וחוות דעת של לקוחות אחרים. תוכלו למצוא כאלה באתר החברה, בדף הפייסבוק שלה ולעתים גם בחיפוש שם החברה בגוגל אם היא רשומה לאינדקס העסקים של גוגל ומאפשרת ללקוחות לדרג אותה. 

מקצוענות ועבודה בשטח:

אם החברה יכולה לתת לכם כתובת של מבנה או שניים שהם ביצעו לו איטום קירות חיצוני שאתם יכולים להתרשם ממנו ונמצא באזור שלכם אז מה טוב. אין כמו לראות עבודה בפועל ולהתרשם מאיכות העבודה בפועל.

יכולים לעבוד בגובה?

לרוב עבודת איטום קירות תדרוש מהחברה אישור עבודה בגובה, הכשרות מתאימות, ביטוח לעובדים וציוד סנפלינג מתקדם לביצוע העבודה. האם החברה מצוידת בכל אלה? 

לסיכום; חברה לאיטום קירות צריכה להיות חברה מקצועית ומנוסה בעבודות גובה שונות כמו איטום, אינסטלציה בסנפלינג וכו', וכן בעלת אישור עבודה בגובה, ביטוח לעובדים, ביטוח צד ג' וטוב שתהיה גם חברה עם ניסיון והמלצות. בדקו היטב לפני שאתם בוחרים את החברה ואל תתביישו להתייעץ עם חברים ומשפחה שאולי מכירים קבלן אמין.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: