הילד רוצה לנגן גיטרה? המדריך לקניית גיטרה ראשונה

קניית גיטרה ראשונה

אין שום ספק כי השכלה מוסיקלית יכולה להועיל לילד שלכם בלא מעט אספקטים שונים. הדבר מפתח את חוש הקצב שלו, מחדד את יכולת הריכוז, מאפשר שיפור משמעותי של הקורדינציה הבין שרירית שלו וכמובן שמעניק לו תחביב מיוחד ומעניין לעסוק בו בשעות הפנאי. ילדים רבים מעוניינים ללמוד לנגן על גיטרה, אך לפני שרצים לחנות המוסיקה הקרובה ורוכשים עבורו את הגיטרה היקרה ביותר, מומלץ לעבור על המדריך לקניית גיטרה ראשונה, כדי להבין קצת יותר טוב את העולם הזה.

המדריך לקניית גיטרה ראשונה – הדרך שלכם להכיר את עולם המיתרים

השלב הראשוני הוא להבין לאיזה סוג של גיטרה את מכוונים, האם מדובר על גיטרה קלאסית, אקוסטית או חשמלית? בדרך כלל, מומלץ להתחיל עם גיטרה קלאסית היות והיא מאפשרת חווית נגינה קלה ונעימה יותר. גיטרה זו מכילה מיתרי ניילון רכים ונעימים יותר לאצבעות, דבר שמקל על ילדים רבים שרק מתחילים ללמוד כיצד לפרוט וללחוץ על המיתרים. גיטרות אלו מגיעות בגדלים שונים, כך שניתן להתאים את גודל הגיטרה לגובה של הילד. כמו כן, מיתרי ניילון מאפשרים נגינה בעוצמה חלשה יותר, דבר שיכול להוות יתרון עבור לא מעט הורים ושכנים עצבניים.

לעומת זאת, גיטרה אקוסטית יכולה לייצר סאונד מטאלי יותר ומדויק יותר, והיא מאפשרת לנגנים מתחילים לנגן עליה ללא צורך באביזרים נוספים. מצד שני, המייתרים כאן עשויים מפלדה, דבר שעלול לאתגר לא מעט ילדים שעוד לא התרגלו למגע הנוקשה הזה. ניתן לנגן על גיטרה אקוסטית את כל סוגי המוסיקה, כולל קאנטרי, פולק, רוק וכדומה.

גיטרה חשמלית נחשבת לגיטרה שפחות מתאימה למתחילים, אך יש לה לא מעט יתרונות משלה. היא מאפשרת יצירה של צלילים שונים בשילוב עם אפקטים מיוחדים, דבר שמאפשר לנגן עליה בכל סוג של מוסיקה. גיטרה מסוג זה דורשת אביזרים נלווים, כגון טיונר לגיטרה avi gil, גם מגבר למשל, דבר שדורש הוצאה נוספת. מצד שני, גיטרה זו יכולה להתחבר לאוזניות, דבר שמאפשר נגינה שקטה שרק המנגן עצמו יכול לשמוע.

לסיכום, המדריך לקניית גיטרה ראשונה הינו פשוט – תנו לילד לבחור את סוג הגיטרה שהוא הכי מתחבר אליה, תוך כדי התחשבות בגודל הילד ובתקציב.

קראו גם:

באיזו חברת טלוויזיה תמצאו הכי הרבה תכנים לילדים

5 משחקי לגו לילדים שאתם חייבים להכיר!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גיזום עצים בשרון
גיזום עצים בשרון נחשב לאחת הפעולות השגרתיות ביותר בכל עיר שמקפידה על הנראות שלה. כולנו אוהבים ללכת...
קרא עוד »
אוג 29, 2019
איך לבחור מיטה זוגית לחדר השינה שלכם?
חדר שינה נחשב לחדר אינטימי ויש צורך לעצבו בעיצוב המתאים לטעמכם. בין היתר, יש חשיבות לבחירת המיטה...
קרא עוד »
יונ 28, 2022
לכידת עכברים – להיות החתול שתופס את העכבר
אחת האמירות הידועות ביותר בהקשרים שונים, היא "משחק של חתול ועכבר". הרעיון הוא פשוט. החתול רודף אחרי...
קרא עוד »
נוב 20, 2020