באיזו חברת טלוויזיה תמצאו הכי הרבה תכנים לילדים

חברת טלוויזיה

הטלוויזיה ממלאת תפקיד חשוב בחיי ילדינו מגיל גן ועד סוף בית הספר התיכון וכיום יש מגוון ערוצים אשר מיועדים לילדים ובני נוער. בימי הערוץ הראשון עד תחילת שנות ה-90, הייתה רק הטלוויזיה הלימודית אשר שידוריה נועדו לשכבת גיל זו אולם עם המהפכה בשידורים בשנות ה-90 והופעת הכבלים והלוויין צצו ערוצים רבים נוספים. ערוצים אלה עשירים בתוכן המותאם לילדים ולכן יש לבחור בקפידה את החבילה המתאימה לנו באתר https://www.smartcut.co.il. תפקידם של הערוצים הוא להעשיר את חיי היומיום של הילדים, לספק להם עניין והנאה, לתת להם מידע על המתרחש בעולם ולפתח בהם רגשות חיוביים וסקרנות טבעית. לכם חשוב לסנן את התוכן המתאים להם לפי גילם ולפי החלטות ההורים.

מדובר בעניין רגיש הדורש תשומת לב רבה, מאחר שערוצים אלה עלולים לגרום נזק רב מבחינה פסיכולוגית ופדגוגית אם אין עליהם בקרה של ההורים. בסלקום טיוי תמצאו שורה של תוכניות וסרטים המיועדים לילדים בנוסף לערוצים הרגילים: ערוץ הילדים, בייבי ודיסני ג'וניור. הערוץ של דיסני כולל תכנים חינוכיים והקניית מיומנויות לילדים כולל לימוד חשבון ועידוד יצרתיות. ערוץ בייבי נועד לקטנטנים ומלמד מילים ראשונות, ספירה, שמות הצבעים וכו'. ערוץ הילדים מיועד לנערים וכולל סדרות אהובות וגם שעשועונים והוא פעיל כבר כ-30 שנה.

מעבר לערוצים המוכרים מעניקה סלקום טיוי מגוון רחב של סדרות וסרטים לילדים אשר יעשירו את עולמם ויפתחו בהם סקרנות וגם הקשבה וידע בשפה האנגלית. הסרטים מלווים כמובן בתרגום וביניהם ניתן למצוא להיטים בינלאומיים כמו אנגרי בירדס, היפה והחיה ומלחמת הכוכבים. מגוון התכנים ענק ומיועד גם לילדים אשר מעוניינים לשפר את הידע שלהם באנגלית. כמו כן משודרות בסלקום טיוי סדרות מקור ישראליות כמו "ילדי בית העץ"  ו"אלישע", ויש מקום גם לכובי ילדים מקומיים כמו יובל המבולבל. הערוץ מאפשר צפייה במופעים והצגות וכך מרחיב עוד יותר את מגוון התכנים לילדיכם. כל אלה יתרמו להרחבת אופקיהם ומיועדים הן לבנים והן לבנות כאשר כל אחד יכול למצוא לעצמו תוכן מעניין בחברה זו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור בתים לספרי תורה
בתים לספרי תורה הם מצרך שמיועד בעיקרון לעדות המזרח. המנהג של בני ספרד הוא להכניס את ספר התורה שנכתב...
קרא עוד »
ספט 09, 2021
חנות קריסטלים – מה תמצאו בה?
חנות קריסטלים היא מקלט למי שמחפש ריפוי רוחני, אנרגיה חיובית ושלווה פנימית. המפעלים הקסומים הללו הם...
קרא עוד »
אוג 04, 2023
10 טיפים להורים טריים
מזל טוב! אתם חובקים תינוק חדש וכעת לאחר ההתרגשות וההתאוששות - הגיע הזמן לטפל בתינוק ולדאוג לכל צרכיו....
קרא עוד »
אפר 23, 2019