אנשור – איך זה יכול לעזור לנו?

ישנם מקרים מסוימים, בהם אנחנו נדרשים להשתמש במוצרי מזון ייחודים אשר מכילים את כל המרכיבים שהגוף שלנו זקוק להם במוצר אחד, במקום לצרוך אותם באמצעות שורה של מוצרים. זה יכול לנבוע מסיבות רפואיות, סיבות בריאותיות, ומכל סיבה אחרת. 

אחת הדוגמאות למוצר שכזה הוא אנשור. מדובר בפחית מזון נוזלי הכולל בתוכו כמות גדולה מאוד של חלבונים, ויטמינים, ומרכיבי מזון אחרים שהגוף שלנו זקוק להם. מוצר זה מסופק בשלל טעמים ובשלל גדלים, ויכול להתאים לשירותים של אנשים במצבים שונים. 

בדרך כלל, מי שמשתמש במוצר כמו אנשור, הם אנשים מבוגרים שאינם יכולים לצרוך מזון מוצק מסיבות מסוימות ולכן עליהם לקבל את כל המרכיבים הרלוונטיים באמצעות מזון נוזלי. זה נכון גם לגבי ילדים ובני נוער שמסיבות בריאותיות שונות אינם יכולים לצרוך מזון מוצק. אנשור גם יכול לשרת ספורטאים ואנשים אחרים שעוסקים בפעילות ספורטיבית וצריכים לצרוך כמויות חלבונים וויטמינים גדולה יותר מאשר באופן רגיל. 

איך צורכים אנשור בצורה נכונה?

בשביל לצרוך מוצר כמו אנשור בצורה נכונה, אנחנו צריכים להתייחס למספר היבטים. ראשית, עלינו לבחון איך בדיוק המוצר יכול לשרת אותנו, מבחינת המרכיבים שלו. עלינו לבחון מה הוא כולל ובאיזו חלוקה. קרי, כמה חלבונים, כמה ויטמינים ומאיזה סוג, מינראליים ומרכיבים אחרים. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון באילו טעמים אנחנו יכולים לצרוך את האנשור ואיך אפשר לשלב אותו עם אלמנטים אחרים, במידה ויש אפשרות כזו. 

שלישית, רצוי גם לבדוק איך בדיוק אנחנו יכולים להפיק תועלת מהמוצר וכמה פעמים עלינו לצרוך אותו במהלך היום. מאוד ייתכן, אם אנחנו לא יכולים לצרוך מזון מוצק, שנידרש לצרוך אותו מספר פעמים ביום ולא רק פעם אחת. 

 

כתוב/כתבי תגובה