שולחן וכסאות פלסטיק ילדים

שולחנות וכסאות פלסטיק ילדים – האם זה פוגע בבריאותם?

ריהוט שנועד לשימוש ילדים בגילאים שונים כולל פעוטות חייב להיות שימושי ובטיחותי. הוא מיוצר בעיקר משני סוגי חומרים: העץ והפלסטיק. הפלסטיק ממנו מיוצרים רהיטים שונים אלו נחשב למסיבי, חזק ובטיחותי. הוא הופך  כל כיסא או שולחן יציבים ומסיבי מחד, וקל וגמיש מאידך. הרהיטים אינם מסוגלים לפגוע במשתמש כאשר הם נופלים על רגל או חלק גוף אחר, בעת שנתקלים בהם ונופלים עימם וכיוצא בזה. הדבר נכון גם לאברים עדינים כמו אצבעות ידיים ורגליים של ילדים וטף.

ריהוט מגוון

ניתן למצוא סוגי רהיטים מפלסטיק הנבדלים ביניהם בעיצוב, במפרט, בגודל וכדומה. ניתן למצוא סטים של כסאות ושולחנות מותאמים ומשתלבים היטב. ניתן, לחילופין למצוא רהיטים כאלו בתפזורת וכאן כל לקוח יכול לבצע התאמות משלו. הבחירה נעשית לבסוף, על פי העיצוב והצבע, הממדים של הרהיטים בהתאמה לגילאי המשתמשים, הטעם האישי של הרוכשים, וכמובן, שגם למחיר יש שיקול בכל מערכת קבלת ההחלטות. בכל מקרה, שיקול מוביל הוא איכות המוצר והבטיחות המתלווה לו. לצד כיסאות והשולחנות פלסטיק לילדים ניתן למצוא פריטים אחרים מפלסטיק המשמשים למשחק, לאחסון ולשימושים נוספים.

רכישה נכונה

מומלץ לרכוש ריהוט פלסטיק וריהוט מחומרים אחרים אצל חברה בעלת מוניטין בתחום. היא מייצרת ומשווקת מוצרים בטיחותיים ואיכותיים המיוצרים תחת בקרה מחמירה. הרצון הוא שהם יהיו חזקים ומסיביים וכאלו היכולים להחזיק מעמד היטב לאורך שנים. חברה כזאת מספק שירות מקיף הכולל ייעוץ לגבי הריהוט הנדרש בכל גן ולכל גילאים, מכירה בתנאים נוחים, הובלה וכדומה. היא משווקת מוצריה ללקוחות פרטיים, מוסדיים, ציבוריים שבבעלותם בתי ספר, גני ילדים, פעוטונים ועוד. כל לקוח יזכה ליחס אישי ושירות מקצועי אשר יאפשר לו התארגנות מעולה, וכן, אירוח נהדר לבאים אליו. 

אולי יעניין אותך גם נדנדות לילדים

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: