רוצים להשתתף בטריאתלון? כדאי לכם לדבר עם מאמן טריאתלון

רוצים להשתתף בטריאתלון? כדאי לכם לדבר עם מאמן טריאתלון

בעולם הספורט בדרך כלל סוגי הספורט מחולקים, המתאמנים בענף ספורט אחד ישקיעו בעיקר בו, בתחרויות ובאימונים. כמובן שהם משלבים בדרך כלל גם אימוני כוח, אבל הענף הכללי בו הם משקיעים נשאר. ענף הטריאתלון, הוא ענף שונה מכולם. הוא משלב ריצה, שחיה וגם רכיבה על אופניים. רוצים ללכת על האתגר הקשה הזה? כדאי לכם לדבר עם מאמן טריאתלון, על מנת לקבל את ההדרכה הנכונה.

רוצים להשתתף בטריאתלון? כדאי לכם לדבר עם מאמן טריאתלון

האימון לטריאתלון יתבצע על פי הסוג שבו אתם מבקשים להשקיע. את האימון ניתן לקיים לבד או כקבוצה. כאשר מדובר במתאמנים מתחילים, כדאי להסתייע במאמן אישי או לחילופין להתאמן יחד בקביעות עם קבוצת מתאמני טריאתלון נוספים.

יש לבחור את תכנית האימונים על פי יכולות הסיבולת, הכושר והניסיון שלכם, כמו כן כדאי להתחיל את האימון מספיק זמן לפני מועד התחרות. אגב גם אם אינכם מקצוענים, תוכלו להתחרות במקצים לחובבנים.

תחרויות טריאתלון נהוג לחלק לפי רמת הקושי למקצים שונים. נעשה לכם קצת סדר.

רוצים להשתתף בטריאתלון? כדאי לכם לדבר עם מאמן טריאתלון – דרגת הקושי

תחרות זו נחשבת לתחרות מהקשות ביותר, תחרות זו דורשת ממתחרים ריצה של קרוב ל – 4 ק'מ, מיד לאחר מכן רכיבה של 180 ק"מ באופנים ולסיום ריצה באורך של מרתון. אימון זה דורש מחויבות חזקה שלא רבים מצליחים לעמוד בה. דרושים לכך יכולות פיזיות ולא פחות מזה גם יכולות נפשיות.

במהלך האימון כדאי לחלק את סוגי האימון לימים, יום לרכיבה, יום לשחיה ויום לריצה. חשוב מאוד גם לקחת הפסקה יומית פעם בשבוע, על מנת לתת לגוף את המנוחה המספקת.

מעוניינים במרתון מאתגר נוסף? קראו על הכנה לדואתלון באתר Private Coaching Online.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: