מכונת שטיפה בלחץ מים חמים

מכונת שטיפה בלחץ מים חמים

מכונות שטיפה בלחץ מים הן מכונות המונעות על מנוע קיטור. ישנן מכונות של לחץ מים קרים ומכונות לחץ מים חמים. חלק מהמכונות מיועדות לנסיעה ורכיבה עליהן ואחרות הן מכונות ידניות המחוברות באמצעות צינור לידית אחיזה הנקראת אקדח הזרקה שממנו נפלטים המים והאדים שמטרתם היא לנקות את המשטח עליהם הם מכוונים. מכונות אלו משמשות לניקיון מרצפות, כלים, חומרי גלם, רכבים, מרפסות ועוד אינספור דברים אחרים.

היכן נצטרך מכונת שטיפה עם מים חמים?

לעומת מכונות שטיפה במים קרים מכונת שטיפה בלחץ מים חמים לא נפוצה בכל מקום ולכל שימוש. השימוש במכונת שטיפה במים חמים תיעשה בדרך כלל במכונות בהם יש הצטברות של לכלוך קשה כמו מפעלים ובתי מלאכה, מכונות שבהם צריך לא רק לנקות אלא גם לחטא את המקום היטב כמו מעבדות כימיות, בתי חולים ועוד. כמו כן ניתן לעשות שימוש במכונות לחץ מים חמים בחניונים למשל כיוון שאלה עוזרים להסיר מסטיקים דבוקים, שאריות מזון ונוזלים שהלקוחות משאירים בכוון או שלא במכוון על המשטח ועוד. במתחמים בהם יש אנשים רבים באזור הניקיון לא מומלץ להשתמש במכונת שטיפה בלחץ מים חמים כדי לא לפגוע באנשים ולגרום לכוויות ובעיות בריאותיות אחרות. כמו כן, גם במקום שבו המים החמים עשויים להוות סכנה או נזק לרכוש כלשהו לא נעשה שימוש במים חמים.

מה היתרונות של מכונה זו?

  • מסירים לכלוך קשה שבדרך כלל לא ניתן להיפתר ממנו בדרכים אחרות או שקשה יותר לעשות זאת.
  • מפחית ריחות רעים במקום (לדוגמה חניות שמישהו עשה בו פיפי או נוזל או מזון שהסריח את המקום).
  • מסייע בחיטוי וניקוי יסודי של המקום – כמו במקרה של מעבדות, בתי חולים ומקומות שזה חשוב בהם יותר ממקומות אחרים.
  • כיסוי מהיר של משטחים מאשר שטיפה ידנית.
  • ניקוי יעיל ונוח יותר.
  • מגוון מכונות בגדלים ומשקלים שונים לצרכים שונים ומקומות שונים.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ מים חמים באלרז – מכונות ניקוי מתקדמות:

חברת אלרז מתמחה כבר שנים רבות בתכונות מכונות השטיפה ומכשירי הניקיון לתעשייה בישראל. באתר תוכלו למצוא קטלוג מגוון של מכונות שטיפה כולל מכונות שטיפה בלחץ מים חמים עם אחראיות לשנה ומשלוח מהיר אל בית העסק.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כל כמה זמן יש להחליף מצבר ?

כל כמה זמן יש להחליף מצבר ?

מה הסוללה והאלטרנטור עושים?  סוללה אוטומטית מספקת מטען חשמלי גדול שעובר במערכת ההתנעה ומסובב כמה הילוכים להתנעת המכונית. ברגע שהמכונית פועלת, האלטרנטור שולח זרם בחזרה

קרא עוד »