הורים! למה הילדים מתחפשים השנה?

הילדים מתחפשים השנה?

הורים יקרים! מחפשים לילד תחפושת מקורית? רצינו להציע לכם את סדרת החיות של "בובה בובה". תחפושת של חיה היא לא תמיד נדושה. במיוחד, כשהתחפושת באה בצורת בובה המכסה את כל הגוף. אנו נציע לכם תחפושות לפורים בדמויות של חיות מקוריות, ותחפושות חיות מוכרות יותר בעיצוב מקורי.

תחפושות שכולם מכירים – אך בעיצוב מקורי יותר

פרה: תחפושת הפרה לא תמיד נדושה. אצל "בובה בובה", תוכלו לרכוש תחפושת פרה משעשעת, עם קרניים חומות, וחיוך פרה מרתק ומשעשע. תחפושת הפרה תהיה במרכז, ותמשוך את תשומת הלב.

לאריה: הילד רוצה להרגיש מלך? הילד יכול להתחפש בפורים לאריה. הילד יכול ללבוש את התחפושת האיכותית של אריה, מבית "בובה בובה". לתחפושת, יש "חיוך אריה" נחמד.

פיל: רוצה להיות פיל פילון? תוכל לרכוש את בובת הענק של הפיל. בובת פיל נחמדה ואפורה, עם אזני פיל, מחטים וחדק, ופרצוף של פיל.

תחפושות מקוריות של חיות

"יש לנו תיש"- אם הילד רוצה להתחפש לחיה, תוכלו להציע לו להתחפש לתיש. ל"בובה בובה", תחפושת איכותית ביותר של תיש.

דבורה: זוכרים את הדבורה מאיה? ל"בובה בובה", יש תחפושת איכותית ביותר של דבורה. התחפושת, מזכירה את דמות הטלוויזיה המיתולוגית: "הדבורה מאיה".

ינשוף: התחפשתם פעם לינשוף? תוכלו לרכוש מ"בובה בובה" תחפושת ענקית של ינשוף. עם ה"משקפיים", ועם הכנפיים.

דינוזאור: לפעמים, הילד רוצה תחפושת מעולם הדמיון. לא תמיד תרצו תחפושת מעולם הטלוויזיה, ולכן, תחפושת דינוזאור יכולה להתאים.

פר: למה להתחפש רק לפרה, אם אפשר להתחפש גם לפר? ל"בובה בובה", יש תחפושת חומה ואיכותית של פר.

היפו ההיפופוטם: הילד שלכם התחפש פעם להיפופוטם? אין ספק שזו תחפושת מקורית. צורת היפופוטם, עם פה היפופוטם ורוד ופעור, ופרצוף של היפופוטם.

דובי פנדה: רוצים להרגיש אוסטרליה בפורים? גם בתחפושת של דובי פנדה, הילד יכול להרגיש מאוד נחמד. לדובי פנדה, יש תחושה של חיה ידידותית ונחמדה.

קנגרו: הילד רוצה תחפושת מקפיצה? אתם יכולים לרכוש לו תחפושת קנגורו של "בובה בובה". לתחפושת יש הבעה קופצנית של קנגרו.

ארנב ורוד: מה דעתכם לחפש את הילד לארנב? לא לארנב הלבן המוכר, אלא לארנב הקופצני הורוד והאהוב. לארנב הורוד, יש פרצוף ארנבי תמים.

שועל: הילד רוצה להרגיש "סבא זקן", אך לא להתחפש לסבא? הילד יכול לקנות תחפושת שועל של "בובה בובה". שועל אדום עם פני שועל חכמות.

כלב: מחפשים תחפושות מעניינות לפורים עבור הילד? מחפשים תחפושת משעשעת, שתגרום לכולם לצחוק, אתם יכולים לקנות לילד תחפושת של כלב, מבית כלב מבית "בובה בובה". לתחפושת פני כלב משעשעים, שיגרמו לכולם לצחוק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התרומה של חוג תיאטרון לילדים
ישנן דרכים שונות בהן אנחנו יכולים להשתמש בשביל לעזור לילדים שלנו להתפתח לכיוונים שונים. אנחנו יכולים...
קרא עוד »
אפר 16, 2021
נעלי ילדים
אין משהו כיף יותר מאשר לבחור נעלי ילדים. בכלל, אם יש מי שאנחנו רוצים לתת לו הכל אלו הילדים שלנו כמובן....
קרא עוד »
אפר 29, 2022
חגורות בקראטה – איך זה עובד לפי הדרגות והצבעים?
כיום יש לא מעט חוגים ספורטיביים שכדאי שתכירו במטרה להבטיח את הטוב ביותר עבור הילדים שלכם. הורים רבים...
קרא עוד »
יול 17, 2020