מהי אמנות על חושית

מהי אמנות על חושית

אמנות על חושית של מנטליסט כוללת מגוון שיטות, שאינן מקובלות בחיי היומיום ומעניקות לכם ידע שנחשב רחוק מהישג ידכם כמו קריאת מחשבות של הזולת. האמנות הזו מציגה יכולות אשר נחשבות חריגות עבור אדם נורמלי, כאשר האמן העל חושי משתמש באינטואיציה, טלפתיה ודרכים נוספות שרק אדם מיומן ומנוסה יכול לפעול לפיהן. התוצאה היא יכולת קריאת מחשבות וניבוי ולכן מופעי אמנים על חושיים נחשבים פופולריים במיוחד בעידן הטלוויזיה והאינטרנט, שכן הם מרתקים את הצופים וגורמים להם לקריאות התפעלות ותדהמה מהביצועים המוצגים להם. הבסיס לפעילויות של האמן העל חושי הוא הפראפסיכולוגיה – תורת השיטות המקנות שליטה על המציאות, הצצת חפצים וניבוי התוצאות.

אמנים על חושיים הוכים לסלבריטאים ודמויות מוכרות בכל בית ולכן המופעים שהם מעלים הופכים במהירות ללהיט בקרב בני כל הגילאים. לכן הם פונים לכלל הציבור ומתאימים למגוון רחב של אירועי חברה. אמנים על חושיים מתאימים לאירועי חברות, אירועים עסקיים, אירועים משפחתיים, ימי הולגת וטקסים בעלי אופי קל ונינוח. המופע שלהם יוצתר אתגרים וציפיות בקרב הצופים וגם תחושות התפעלות והנאה. המופע נעשה תוך שיתוף פעולה של הצופים וזהו יתרון שלא תמצאו במופעים אחרים. האטרקיות הרבות כוללות בין השאר כיפוף כפיות וקריאת מחשבות ומופע כזה מלא בהומור ולכן מושך את בני כל הגילאים.

שיתוף הפעולה בין האמן לקהל בא לידי ביטוי בדרך הנקראת "מופע קלוז אפ", בו עובר האמן משולחן לשולחן באירוע שלכם ויוצר אינטרקציה עם הנוכחים. הכל נעשה כמובן ברוח טובה, כולל קריאת מחשבות, להטוטי קלפים והפתעות נוספות. זהו רק אחד מהמופעים שהאמן מבצע, והוא יכול להתאים לבני משפחה, חברים ומכרים באירוע משפחתי וגם לכנסים עסקיים. סוג אחר הוא מופעי במה או מופע טלפתיה, בהם משתמש האמן בטלפתיה כדי לתקשר עם המשתתפים וגם נעזר בשיטות של אינטואיציה וקריאת מחשות. גם מופע כזה יכול להתאים לאירועים שונים באולם סגור. סוג נוסף הוא מופע לכנסים עסקיים, בהם האמן העל חושי מץפקד למעשה כמקדם מכירות ויוצר עניין בדוכן שלכם, למשיכת תשומת הלב יהיו תוצאות חיוביות מבחינת עניין בחברה שלכם בדרך לסגירת עסקאות משתלמות.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: