למה תקשורת זוגית היא המפתח לזוגיות מוצלחת?

למה תקשורת זוגית היא המפתח לזוגיות מוצלחת?

תקשורת זוגית היא הדבר החשוב ביותר שיש במערכת זוגית. היא בונה, הורסת, יוצרת ומרימה. תקשורת בין בני זוג היא נושא שיש לקחת בשיא הרצינות ללא כחל ושרק. כדי לעשות את זה כמו שצריך, קורסים וסדנאות בעניין יוכלו בוודאי לעזור בזה רבות.

למה תקשורת זוגית היא המפתח לזוגיות מוצלחת? |

תקשורת פתוחה וכנה צריכה להיות חלק מכל מערכת יחסים בריאה. אם אתם במערכת יחסים לא בריאה או כזו הפוגעת בכם, הקפידו להשתמש בטיפים הבאים. אתם מכירים את מערכת היחסים שלכם בצורה הטובה ביותר לכן, שפרו אותה בהתאם ליכולות שלכם.

לתקשורת בריאה יותר |

מצא את הזמן הנכון: אם משהו מפריע לכם והייתם רוצים לנהל שיחה על זה, יהיה מצוין אם תמצאו זמן לעצמכם לשיחה על מצב הזוגי שלכם. נסו למצוא זמן בו גם אתם וגם בת הזוג שלכם נמצאים בו רגועים ולא מוסחים, לחוצים או ממהרים.

דבר פנים אל פנים: הימנע מלדבר על נושאים רציניים בכתב. ניתן לפרש שגיאות טקסט, מכתבים וכתובות דוא"ל בצורה לא נכונה. דברו באופן אישי כדי שלא תהיה תקשורת מוטעית מיותרת. 

אם אתם מתקשים לאסוף את מחשבותיכם, שקלו לרשום אותן לפני הזמן ולקרוא אותן בקול רם בפני בן הזוג. אין לכם מושג כמה זה ישפר לכם את החיים ואת הזוגיות שלכם.

אל תתקפו: אפילו כשאנחנו מתכוונים לומר בדרך כלל מילים טובות ומחמיאות, לפעמים אנו יכולים להיתקל בקשים בגלל בחירת המילים שלנו. 

השימוש ב"אתה" או "את", יכול להישמע כאילו אתם תוקפים, מה שיהפוך את בן או בת הזוג להיכנס למצה של הגנה ופחות פתוחים למסר שלכם. עשו זאת בחכמה והיגיון בריא באמצעות רכישת כלים נכונים שיסייעו לכם לדעת איך לתקשר יותר טוב בזוגיות.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כל כמה זמן יש להחליף מצבר ?

כל כמה זמן יש להחליף מצבר ?

מה הסוללה והאלטרנטור עושים?  סוללה אוטומטית מספקת מטען חשמלי גדול שעובר במערכת ההתנעה ומסובב כמה הילוכים להתנעת המכונית. ברגע שהמכונית פועלת, האלטרנטור שולח זרם בחזרה

קרא עוד »