למה חשוב להשקיע בדלתות פנים?

למה חשוב להשקיע בדלתות פנים?

אחד הדברים החשובים ביותר בעיצוב של כל בית הוא דלתות הפנים. דלתות פנים מעוצבות שנבחרו בקפידה ובהתאמה לעיצוב הבית יכולים להיות פרקטיות מצד אחד וגם ליצור הרמוניה וזרימה של אנרגיה מצד שני. אתם רוצים לוודא שאתם רוכשים דלתות איכותיות המתאימות לקונספט העיצובי של הבית שלכם וכאלה שישמרו לאורך שנים רבות.

למה להשקיע בהן?

אתם בטח שואלים את עצמכם, מדוע להשקיע יותר כסף בדלתות הפנים שאף אחד לא רואה (חוץ מבני הבית, חברים ובני משפחה שמתארחים אצלכם) והרי שניתן להשתמש בכסף בשביל דברים אחרים לא? ובכן, דלתות פנים הן חלק אינטגרלי מעיצוב הבית שלכם. למעשה, אפילו מדובר בחלק קריטי כיוון שעיצוב הדלת שתבחרו תהיה ככל הנראה בכמה חדרים בתוך הבית ועל כן הדלת צריכה להשתלב היטב בעיצוב וכן להיות גם פרקטיות.

בכל בית ממוצע יש 6-8 דלתות פנים ועל כן יש לבחור אותן בקפידה. בהתחשב בשטח שהן תופסות, הן ספק שמדובר בחלק חשוב של הבית ועל כן אתם לא רוצים להקל בהן ראש.

על מה אנו שמים לב או דגש כשבוחרים דלתות לבית?

כאשר בוחרים דלתות פנים DecoLux לבית שלנו חשוב לנו לבחון מספר דברים נוספים חוץ מעיצוב הדלת. מידת האינטימיות שהדלת מספקת לנו, סוג הנעילה שלה, היכולת שלה לעמוד בפני נזקי מים ומזיקים שונים ועוד. כמו כן כדאי לוודא את אורך האחראיות שאנו מקבלים שכן אחראיות קצרה על הדלת אומר שהיא עשויה להבלות מהר מאוד.

השינוי בדלתות לעומת שנים עברו:

כשאנו מסתכלים על דלתות מודרניות כיום אנו רואים את השינוי העצום לעומת הדלתות שהיו בעבר. אם בעבר הדלתות היו עשויות רק עץ או פח ואת אלה פשוט צבעו בעזרת מברשת על מנת לספק לדלת את המראה המעוצב שלה, הרי שכיום הדלת נחשבת כרהיט ופריט עיצובי לכל דבר ועניין. תוכלו למצוא אלפי דלתות שונות בצבעים שונים, רמות גימור של רהיטים יוקרתיים, ללא פגמים ומסוגים שונים של חומרים שלא ייצרו מהם דלתות בעבר. פתאום לכל דלת יש יתרונות נוספים מעבר להיותה דלת הסוגרת את החדר ועל כן חשוב להשקיע בדלתות פנים בבית, במשרד או בכל מקום אחר שבו תזדקקו להן.

 

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: