למה כדאי ללמוד צ'י קונג

למה כדאי ללמוד צ'י קונג

כמה פעמים בחייכם חשבתם לעצמכם, שיהיה נכון מצידכם לעסוק במקצוע בו תוכלו להעניק לאחרים כלים שונים לחיים טובים ונוחים יותר? כמה פעמים חשבתם איך אתם יכולים לעזור למי שזקוק לעזרה, בין אם מדובר בעזרה פיזית, בריאותית או עזרה לצורך איזון נפשי. לא דרך טיפול רפואי או פסיכולוגי, בטח לא דרך כדורים או אמצעים דומים, אלא בדרכים טבעיות לגמרי.

עכשיו יש לכם אפשרות לעשות את זה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללמוד צ'י קונג. מעוניינים לדעת מה זה צ'י קונג? על פניו זה נשמע אולי מוזר, רבים בוודאי חושבים שמדובר בסוג טיפול אשר פופולארי בעיקר בסין ובמדינות אחרות במזרח הרחוק ולא יותר מכך, אך האמת היא שונה. שכן מדובר בשיטת טיפול שאומנם לקוחה מתוך הרפואה הסינית, אך היא לא פופולארית רק שם, אלא גם במדינות מערב רבות, כולל בישראל.

טיפול בצ'י קונג הוא ייחודי, שכן הוא משלב גם מאפיינים פיזיים וגם נפשיים, מדובר בטיפול שכולל בין היתר, שילוב בתנועות, גמישות, נשימות, מדיטציות, ועוד שורה ארוכה של כלים אשר מאפשרים לנו לאזן את הגוף, לשלב בין הצרכים הפיזיים לנפשיים, לשחרר את האנרגיה ולאפשר זרימה טובה יותר שלה, על מנת שהמערכות הפנימיות בגוף יעבדו בצורה טובה ויעילה. כך אנחנו חוסכים בכוח שאנחנו צריכים לייצר ולהוציא בשביל לבצע פעולות שונות. בעזרת שימוש נכון באנרגיה, אנחנו עובדים בצורה הרבה יותר חכמה עם הגוף שלנו.

אז למה משתלם ללמוד סדנת צ'י קונג? ראשית, אנחנו יכולים לספק עזרה לקהל מטופלים גדול, צעירים ומבוגרים כאחד, בכל רחבי הארץ.

שנית, אנחנו יכולים להשתלב במרכזים שונים של רפואה אלטרנטיבית, במרכזי ספורט, מרכזים לעבודה עם קשישים או ילדים, וכן במרכזים אחרים. אנחנו יכולים גם לעבוד בתור עצמאיים ולקבל מטופלים אצלנו בקליניקה או בבית.

שלישית, בעזרת אמיר פרלמן אנחנו נלמד כיצד לפעול בצורה נכונה ונוכל להשתמש בכלים השונים לצורך תרגול וטיפול בעצמנו.

ארבע, מדובר בשיטה מאוד פופולארית, מאוד אטרקטיבית, שיטה שיכולה לאפשר לנו להתקדם אל מקורות אחרים, חדשים, יותר או פחות מוכרים בתחום של רפואה אלטרנטיבית בכלל וסינית בפרט.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כדור כדורגל

כדור כדורגל

כדורגל הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר בעולם אם לא הפופולרי שבהם. גם בישראל מדובר בענף הספורט הפופולרי ביותר ומגיל 0 אנו קונים לילדים שלנו

קרא עוד »
וטרינר מומחה למחלות עור

וטרינר מומחה למחלות עור

כפי שרופאים מתמחים בסוגים מסוימים של טיפולים בבני אדם, כך גם אצל חיות, אנחנו יכולים למצוא וטרינרים שמתמחים בסוגים מסוימים של טיפולים ומחלות. על פניו

קרא עוד »