עקירת שן בינה

עקירת שן בינה

כאב שיניים מעיק על מהלך חיי היומיום שלנו ותובע טיפול מיידי ככל האפשר. כאשר השיניים כואבות קשה להתרכז בעבודה, בפעילויות פנאי או בשינה. הביטחון העצמי נפגע ומצב הרוח מידרדר. טיפול שיניים אינו עניין זול וגם לא תמיד פשוט ולכן צריך ללכת רק לרופאים בעלי שם עם המלצות שקיבלתם מחברים ומכרים. כאבי שיניים עלולים לנבוע גם מצפיפות, כמו במקרה של שיני בינה, אשר יש צורך לעקור אותן מפיו של אדם בוגר. שיני הבינה צומחות בקצוות הפה, שתיים למעלה ושתיים למטה, ויוצרות את הבעיה המוכרת בשם "שן בינה כלואה", כלומר חסרת מקום לצמוח ולכן מיועדת לעקירה.

עקירת שן בינה היא חוויה לא נעימה ולעתים מפחידה וגורמת טראומה. ההליך הרפואי עלול להסתבך ולכן יש להקפיד על פנייה לרופאים מוסמכים עם ניסיון רב בתחום זה. הסכנה בהליך הרפואי נובעת מהקרבה בין שיני הבינה התחתונות לעצבים רגישים, והאפשרות לפגיעה בהם. זו סכנה נוספת על דימום וזיהום. לכן כדאי להבחין בין עקירה פשוטה יחסית של שיני בינה עליונות לעקירה מסובכת של שיני בינה תחתונות ולהיות זהירים יותר בבחירת רופא במקרה השני. פזיזות בבבחירת רופא עלולה לעלות ביוקר אם מדובר באחד שאין לו ניסיון וידע מספיק בעקירת שיני בינה תחתונות, ואז תצטרכו להתמודד עם נזקים למערכת העצבים.

המצב רגיש במיוחד כאשר מדובר בנשים בהיריון או אנשים הסובלים מזיהומים אחרים. כאן הפגיעה עלולה להעיק מאוד על חייהם ולגרום נזקים בלתי הפיכים. מדובר בעניין של סנטימטרים בודדים, אשר דורש דיוק כירורגי ברמה מקסימלית. סטייה קטנה עלולה לפגוע במערכת העצבית ולגרום תחושות קשות של אובדן חוש הטעם וטשטוש כבד שיימשך חודשים. הסבל אינו מסתיים מעצמו אלא דורש טיפול נוסף הכרוך בכאבים, מתח וכמובן הוצאות נוספות. לכן צריך להתייחס לעקירת שיני בינה כאל משימה שאסור לזלזל בה ויש להפקיד אותה בידיהם של הרופאים הטובים ביותר כמו http://www.dr-anat.co.il/. טעות קטנה עלולה לעלות לכם ביוקר ולגרום לכם סבל וצער לאורך זמן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה הדרישות ההלכתיות עבור סכך לסוכה?
במידה וגם אתם בדיוק בהליכי הבנייה של הסוכה שלכם, חשוב לדעת כי ישנם מספר כללים הלכתיים שיאפשרו לכם...
קרא עוד »
ספט 29, 2020
חברת פירוק לרכב
חברת פירוק לרכב מהווה את הפתרון המושלם עבור כל מי שמחזיק ברכב ישן ותקול או לחילופין ברכב שעבר תאונה...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
פתיחת הנתיב לדרכון אמריקאי: תובנות מפתח
בנוף המורכב של נסיעות והגירה בינלאומיות, השגת דרכון אמריקאי היא אבן דרך משמעותית. כמומחה בתחום...
קרא עוד »
נוב 27, 2023