מזון לחתולים

6 חברות מובילות במזון לחתולים

כשרוצים להאכיל את חתול הבית במזון בריא צריכים לקחת בחשבון שיש מזון רב על המדף. הנה 6 החברות הבולטות בתחום מזון לחתולים שכדאי וראוי להכיר מבחינת התזונה:

רויאל קנין

אחת מהחברות הוותיקות והאהובות בישראל ובעולם אשר מייצרת אוכל ברמה של פרימיום לכלבים ולחתולים. החברה המייצרת דואגת לסוגים שונים של מזון לחיות המחמד, כולל  חתולים, עם דגש על המצב הבריאותי שלהם, כגון מזון לחתול מסורס, מזון לחתול עם בעיות של כדורי פרווה וחתולים עם בעיות במערכת העיכול.

פרו פלאן

החברה היצרנית של מותג פרו פלאן היא פורינה. המזון שאותו היא מייצרת עבור חתולים מגיע לאחר למידה של האוכל שלו זקוקים החתולים ויצירה של המזון הכי איכותי בבדיקה דקדקנית בתנאי מעבדה. מדובר בחברה שמייצרת אוכל לחתולים כבר יותר משמונים וחמש שנה, עם סוגים שונים של מזון שיוצר את הההתאמה הכי טובה בין המצב הבריאותי של החתול לבין הרכיבים שמסייעים לשמור על הבריאות שלו מהפן הזה.

גו לחתולים (GO)

אוכל שמיוצר על מנת להיות ברמה גבוהה של אולטרא פרימיום. הדגש של ייצור האוכל מן הסוג הזה הוא לגבי חתולים שלהם יש כל מיני סוגים של בעיות בריאות שאותן ניתן לפתור גם על ידי שילוב של מזון שמרכיביו עבור בחינה והתאמה. זה כולל מצבים של רגישויות לסוגי מזון שונים, וכאן הייצור דואג להיות נטול הרכיבים הללו לארוחה טעימה ובריאה.

 טייסט אוף דה ווילד

חברה ששמה את הדגש על היות החתולים והכלבים פראיים במקור שלהם, ומכאן גם התזונה עבורם נבנית עם בחירה של רכיבים שהם עד כמה שיותר קרובים אל הצרכים הגנטיים הטבעיים של חתולים וכלבים גם יחד ולחוד. המזון שמרכיב את הארוחה של החתולים כולל את הרכיבים הטבעיים ביותר ואינו מכיל דגנים שאין להם כל יתרון תזונתי ובריאותי עבור חתול.

אקאנה

חברת אקאנה מייצרת מזון לחתולים שבו יש מוצרים טריים ככל האפשר עם שימוש בתוצרת מקומית. השימוש נעשה מביצים, עופות ובשר של חיות שגדלו בצורה חופשית כולל השימוש בדגי ים.

נטורל אנד דלישס

מזון חתולים היפואלרגני עם רמה גבוהה של מינרלים שחשובים לחיית המחמד, הורדה בכמות של הדגנים ותוספת של ויטמינים שעושים את החתול לחיה עד כמה שיותר בריאה דרך התזונה שלה.

מגוון המלצות ומוצרים נוספים לחתולים כמו עמוד כירוד לחתול ניתן למצוא באתר Buldog.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »