החלטת שאתה רוצה להיות סופר ילדים - בוא ללמוד איך עושים זאת

החלטת שאתה רוצה להיות סופר ילדים – בוא ללמוד איך עושים זאת

עד כמה שזה נראה אולי לאדם שמביט מבחוץ כי הכתיבה היא דבר פשוט, וכי כתיבה של ספר ילדים היא לא דבר רציני שאותו יכול לעשות כמעט כל אחד, זה חשוב מאוד להבין כי כתיבה של כל ספר, כל סוג של ספר היא מלאכה שאר כוללת הרבה מאוד שלבים, וגם כזו שמצריכה הוצאה של סכום כסף לא מבוטל. מה צריכים לדעת בצורה מדויקת יותר כאשר מחליטים שרוצים לכתוב ספר בז'אנר של ספקי ילדים? הנה כמה עיקרים חשובים שיסייעו להבין בצורה יותר מפורטת את כל מה שצריכים בדרך להיות אנשים שאר מועסקים במשרה מלאה בכתיבת ספרי ילדים..

כמה זה עולה להוציא ספר לאור

כל ספר שיוצא אל האור הוא כזה שעבורו הסופר השקיע לא מעט כספים. כמה עולה לבצע הוצאה לאור של ספר המיועד לילדים? כאן זה חשוב להבין כי ניתן לבחור בהוצאה לאור שתבצע את כל אלה, וניתן לבחור בדרך של הוצאה עצמאית של ספר. שתי הדרכים מצריכות השקעה כספית, והעלות היא כזו שיכולה להיות כמה אלפים בודדים של שקלים או כזה שמצריכה כבר השקעה של עשרות ומאות אלפי שקלים. מה יוצר את ההבדלים במחירים? לא רק הפעולה של הוצאה עצמאית אלא גם הדברים שצריכים להיעשות בהמשך הדרך, כמו ביצוע של עריכה מקצועית, ביצוע של הגהה, ביצוע של הקלדה במידה והספר כולו לא מוקלד וביצוע של איורים מקצועיים, כי הרי מדובר בספר המיועד לילדים.

הרעיון של הספר לילדים

איך בפועל כותבים את התוכן ומבטאים את הרעיון הזה שקיים בראש לכדי ספר שלם שמיועד לילדים? כאן נמצאת המיומנות הגבוהה של כותב ספרים. למי שחש כי הוא לא ברמה הנדרשת תמיד יש את האפשרות של שיפור הביצועים על ידי הצטרפות לקורס כזה או אחר שבו לומדים כתיבה. מה שצריכים לזכור על הוצאה לאור ספרי ילדים, הוא שמיטב הסופרים הם לא כאלה שהיו קשורים אל כתיבה מוצלחת וסיימו תואר בספרות בהכרח, אלא אנשים שיש להם את הדמיון ואת הקשר ההדוק אל הספרים שהם כותבים מהחיים האישיים שלהם ואותם הם מביאים לידי ביטוי באותה הכתיבה.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פונדקאות בישראל

פונדקאות בישראל

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על התחום של פונדקאות בישראל, היות וזוגות רבים מתקשים להרות באופן טבעי. אומנם נכון כי ניתן לבצע טיפולי פוריות, אך

קרא עוד »