10 טיפים להחיות את חיי הזוגיות

טיפים לחיי הזוגיות

הזוגיות שלכם עייפה? השגרה משעממת אתכם? נראה לכם שכולם חווים ריגושים חוץ ממכם? אם אתם רוצים ליהנות מחיי זוגיות טובים יותר, להשאיר את הבעיות מאחור – חשוב שתכירו כמה טיפים קטנים אך יעילים שיחיו את הקשר הזוגי שלכם:

צאו מהשגרה – כדי לרענן את הזוגיות מומלץ לצאת מעט מן השגרה ולהתחיל לקיים יחד פעילות כיפיות. צאו לסרט, למסעדה, בלו במופע או במועדון, וצרו לכם יחד חוויות משותפות וחדשות.

קיימו שיחות – חשוב לשמור על ערוץ תקשורת פתוח תוך קיום שיחות עמוקות. שבו יחדיו פעם בשבוע לפחות, ונהלו שיחות על העתיד ועל ההווה.

טפחו את עצמכם – כדי שהזוגיות תפרח, מומלץ לשים את הדגש על טיפוח הגוף מפעם לפעם. רכשו עבורכם מוצרי קוסמטיקה לטיפוח וריח טוב, כמו גם ביגוד חדש שיעניק לכם הרגשה טובה ויעורר את המשיכה בינכם לבין בני או בנות הזוג.

בצעו יחד פעילות גופנית – חשוב לצאת יחדיו אל פעילויות גופניות כמו אל הליכה בשעות הערב, אימון אירובי משותף, ספורט תחרותי ובצעו יחדיו כל פעילות מקרבת אשר תעלה את רמת האנדורפינים בגוף המייצרים תחושה נעימה ומרוממת.

בשלו אחד לשנייה – כדי לפנק את בני הזוג, מומלץ מידי פעם לבשל עבורם מנה טעימה וחדשה ולארגן יחדיו (גם באמצע השבוע) ארחוה רומנטית כיפית.

הזמינו חברים משותפים – נסו לייצר סביבה חברית נעימה בה החברים שלכם הופכים למשותפים. שילוב בין קבוצות בחרים תעורר את האנרגיות הטובות בסביבה שלכם.

שתפו אחד את השני ביומכם – ספרו אחד לשני על היום שלכם בעבודה, על חוויות שעברתם ודברו על קשיים או שמחות. שיתוף הינו חלק בלתי נפרד בזוגיות.

צפו יחד בסרט טוב – צפו מידי פעם בתכנית ששניכם אוהבים או בסרט טוב. אין כמו עלילה מצחיקה או רומנטית כדי לאפשר פסק זמן משותף מהחיים.

היפגשו באמצע היום – נסו פעם בחודש להיפגש באמצע היום. צאו לארוחת צהריים יחדיו וחזרו לעבודה בנפרד שחוויה כיפית של שניכם מלווה את יומכם.

תנו אחד לשני מרחב – אפשרו גם מידי פעם מרחב. צאו לבד לטיול ובלו עם חברים ובני משפחה לבד. בכך תוכלו לייצר גם געגוע.

עשו את כל אלה, או היעזרו בעצות והנחייה של דורית כהן טיפול בזוגיות שעובד, ותוכלו כבר עכשיו לרענן ולהחיות את הזוגיות שלכם!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קמפינג למשפחות בצפון
אין כמו אזור הצפון. נופים ירוקים, מתחמים רחבי ידיים של טבע מופלא, בעלי חיים ייחודיים של אזור זה, אוויר...
קרא עוד »
מרץ 31, 2022
סדנת סבונים לילדים – פעילות מהנה ומעשירה
סדנת סבונים לילדים באתר Nacca סבונים היא פעילות מהנה ומעשירה המאפשרת לילדים ליצור בעצמם סבונים...
קרא עוד »
דצמ 26, 2023
כיור מטבח כפול – לא לדתיים בלבד
כיור מטבח יש לבחור על פי שיקולים חשובים. בראשם הניצול המקסימאלי שלו ביחס לנוחות השימוש. לאחר שבוחרים...
קרא עוד »
יול 07, 2021