מערכות מיגון

מערכות מיגון

ישראל נמצאת באזור ביטחוני לא פשוט. מהצפון ועד הדרום רוצים אויבנו לפגוע באזרחי המדינה ופעילות של ירי קל ושיגור פגזים וטילים הוא ענין של יום יום. אמצעי לחימה מסוכנים שיכולים להיות איום על כל מי שנקלע לאזור ובוודאי לתושבי היישובים הסמוכים לגבול.

מערכות מיגון – אנא הישמעו להוראות המקצועיות

הוראות כוחות הביטחון מפורשות. כל מי שרוצה להמשיך לחיות באזור צריך למגן כל מה שניתן. דלתות, חלונות, זכוכיות, קירות  וכל דבר שאפשר באמצעותו למנוע פגיעות בנפש וברכוש. אתרי האינטרנט של אנשי המקצוע מלאים בהמלצות של לקוחות עבר וכל לקוח יכול להתרשם ולבחור את בעל המקצוע המתאים לו ביותר מבחינה כלכלית. ריבוי בעלי מקצוע בתחום היא לטובתו של הלקוח והוא יכול להתמקח על מחיר העבודה.

מערכות מיגון

בחירת מערכות מיגון על בסיס מקצועי

המצב הביא אנשי עסקים רבים ובעלי מקצוע בתחם מערכות מיגון להציע את שירותיהם. תעשיית מערכות המיגון בארץ עדיין לא מאפשרת מיגון בכמות הנדרשת ולכן מרבית מערכות מיגון מיובאות ובטרם הן מוצאות ללקוחות המערכות חייבות להיבדק ולקבל ממכון התקנים הישראלי אישור תו תקן. איכות מערכות מיגון נבחנות בשעת אמת, בעת הכרזת צבע אדום. מערכות המיגון שנבחרו צריכות להוכיח את עצמן ולעשות את עבודתן לכן כדאי לבחור בבעל מקצוע שיציע את איכות החומרים הגבוהה ביותר שמשתלבים בטכניקה מעולה.

מוסדות ציבוריים ובכלל זה מערכת הביטחון נדרשים להוציא מכרז שבסופו תבחר החברה שהציעה את התנאים הנוחים והטובים ביותר. אנשים פרטיים יכולים לבחור איש מקצוע בכל דרך הנראית להם בתנאי שיעמדו בתנאי חוקי המדינה, יחזיקו בכל הרישיונות והאישורים בהתאם לחוק ובכלל זה אישורים מטעם שלטונות המס.

תחומי מיגון

בשנים האחרונות לאור הדרישה המוגברת למערכות מיגון מתפרסמים במודעות דרושים בכל המדיות, מודעות לחיפוש עובדים בתחום. מתקיימות השתלמויות וקורסים להכשרת אנשים לעסוק בתחום ומספר אנשי המקצוע הולך וגדל. יש מערכות מיגון בתחומים שונים. אבל כל מערכת מיגון שנבחרת צריכה בסופו של דבר לעשות את אותה עבודה והיא הגנה על מי שנמצא בתוך המבנה. מערכות מיגון מותקנת גם על מבנים של כוחות הביטחון בהם מאוחסנים כלי נשק מסוגים שונים.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מפיץ ריח אוטומטי לבית

מפיץ ריח אוטומטי לבית

לכל בית ישנו הניחוח שלו. בני הבית לא תמיד מודעים לריח הזה בגלל שהם כבר רגילים וחיים בתוך זה כל הזמן. אך אנשים מבחוץ יוכלו

קרא עוד »
איך מתכננים חתונה על הים?

איך מתכננים חתונה על הים?

אין ספק כי תכנון נכון הוא המפתח להצלחה בחיים. ככל שאנו מתכננים יותר טוב את הדברים כך אנו נזכה להצלחה גדולה יותר. תכנון נכון הוא

קרא עוד »