רעיונות למתנות לחג הפסח לילדי בית ספר

מתנות לפסח

אין כמו חופשת חג הפסח כדי לשמח את הלב של הילדים בכל הגילאים. הרי מי לא היה רוצה לנוח מבית הספר במשך שבועיים וחצי רצופים? מדובר על אחת מהחופשות המשמחות ביותר, היות והיא מסמלת את סיומו של החורף ותחילת האביב. עונת האביב מעניקה בדרך כלל תחושה של אושר ושמחה פנימיים, דבר שמתעצם פי כמה וכמה כאשר משלבים זאת עם חופשה מבית הספר. כדי להמתיק עוד יותר את החופש ואת אווירת החג, נהוג לחלק לילדים מתנות מקוריות ומעניינות ומשמחות לכבוד חג הפסח. כמובן שלכל בית ספר יש את המדיניות שלו בעניין, אבל ברוב המקומות נהוג להעניק לפחות שי סמלי. בדיוק כמו שבכל מקומות העבודה נהוג להעניק שי לעובד, אין שום סיבה כי ילדי בית הספר לא יקבלו מתנה לחג כמו כולם.

רעיונות מפתיעים למתנות לחג הפסח לילדי בית ספר בכל הגילאים

קודם כל, חשוב להבין כי המתנה לא חייבת להיות יקרה או יוקרתית במיוחד, היות וכל ילד ישמח לקבל מתנה לחג, ללא שום קשר לעלות שלה. מדובר קודם כל על אקט סמלי, אשר מעניק לכל ילד תחושה של שייכות והערכה אישית. לכן אין שום משמעות אם מדובר על ברכה מצוות בית הספר שמגיעה עם חפיסת שוקולד כשר לפסח, או לחילופין סלסלת מתוקים מושקעת, שמכילה אגוזים, סוכריות ועוגיות שונות (כשר לפסח כמובן). מעבר לדברי המתיקה, ניתן להעניק לילדים מתנות שונות שמתקשרות לרוח החג. ניתן למשל לחלק קלפי משחק שונים המכילים איורים הקשורים לפסח. ניתן היום למצוא משחק זיכרון שמכיל תמונות של שולחן החג, עשרת המכות ומושגים רבים נוספים שמקושרים לרוח החג. מעבר לכך, ניתן להעניק מתנות שישמשו את כל משפחת הילד, ולא רק את הילד לבדו. ניתן למשל לחלק ספר מתכונים מעוצב לפסח, סט ציפיות לכריות עם תמונות החג ואפילו סט מגבות מטבח בעלות איורים או כיתוב של פסח.

לסיכום, ניתן היום למצוא לא מעט רעיונות שונים ויצירתיים למתנות לחג הפסח לילדי בית ספר בכל גיל ובכל כיתה. לא חייבים תקציב עצום, היות וניתן למצוא מתנות שוות במינימום מחיר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשיפת סודות בדק הבית: 3-8 גורמים שחובה לדעת
ברוכים הבאים לעולם בדק הבית, בו מומחיותם של אנשי מקצוע מבטיחה את השקט הנפשי שלכם בעת ביצוע אחת...
קרא עוד »
אוק 19, 2023
התפתחות גור חתולים – מה צפוי?
חתלתול הוא חתול צעיר. הם ידועים בפרוותם הרכה ובטבעם השובב. גורי חתולים נולדים עיוורים וחירשים, אבל הם...
קרא עוד »
דצמ 23, 2022
עברתם תאונת דרכים בבאר שבע? קחו רק עורך דין מהאזור
זה בוודאי לא נעים לעבור תאונת דרכים בבאר שבע ולפעול כדי לקבל את הפיצויים. אם אתם רוצים לברר את הזכויות...
קרא עוד »
יול 18, 2021