עגילים ראשונים לילדים

3 טיפים לבחירת עגילים ראשונים לילדים

בעוד שעגילים בקרב ילדים וילדות נהיה מאוד נפוץ, עדיין לא מדובר בתהליך ללא תקלות כמו אינפקציה במאת האחוזים. חשוב מאוד לדאוג שהתהליך נעשה בבטיחות, תוך כדי שמירה ושימוש בציוד סטרילי ושאתם יודעים כיצד לטפל בצורה הטובה ביותר בחורים הטריים בבית. על מנת להימנע מאינפקציה כמה שאפשר בעקבות חורים באוזניים וגם כדי להתאים לילדים את העגילים המתאימים להם ביותר, עקבו אחר שלושת הטיפים הבאים.

בחרו את החומרים המתאימים

כאשר בוחרים את העגיל הראשון לילד, חשוב מאוד לבחור את החומרים שידועים בכך שמרבית האנשים מפתחים כנגדם אלרגיות. החומר שנחשב להכי טוב לעגילים הראשונים הינו זהב טהור אך ניתן להשתמש גם בכסף. בניגוד לחומרים אחרים כמו ניקל, הזהב והכסף אינם נוטים ליצור תגובות אלרגיות בתהליך ההחלמה. כבר היו מקרים של אנשים שבחרו שהעגיל הראשון שלהם יהיה דווקא מחומר זול יותר כמו ניקל, אך יש לציין שלאחר שמתפתחת אינפקציה מומלץ בכל מקרה להחליף את העגיל לעגיל מחומרים בריאים יותר כך שההמלצה הינה שכאשר מדובר בבריאות, להימנע מהתפתחות זיהומים מראש.

הימנעו מעגילים ארוכים

במידה והילדים שלכם הינם פעלתנים ונוטים להשתולל, מומלץ שלא לבחור בהתחלה עגילים ארוכים לילדים המכונים גם עגילי שרשרת. הסיבה לכך הינה שלא פעם הגננת או המורה התקשרה אל ההורים עקב כך שהילדה קפצה ושיחקה וכתוצאה מהמשחק העגילים של הילדה נתפסו בעצם כלשהו. כתוצאה מכך האוזניים שלה הילדה נפצעו בצורה קשה וזו יכולה להיות חווייה מאוד לא נעימה בעבור ילדים צעירים. ההמלצה הינה להתאים לילדים פעלתנים עגילים קטנים שהסיכוי שיובילו לתאונות שכאלו קטן יותר.

העגיל הראשון צריך לשמש לחודש וחצי

זכרו, ההמלצה הינה לא להסיר את העגיל מרגע מיקומו האוזן למשך שישה שבועות או למש הזמן שבו מנקב החורים ממליץ, קראו כל כך בהרחבה בלינק הזה. מהסיבה הזאת, מומלץ שלא לבחור בעגיל שלא מוצא חן בעיני הילד או שלא תואם לסעיף הקודם בתור העגיל הראשון של הילד. בחרו בעגיל שיתאים למגוון האירועים בהם הילד עומד להשתתף וכמו כן חשוב שיהיה מדובר בעגיל בריא שאינו נוטה לגרום לאלרגיות.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מפיץ ריח אוטומטי לבית

מפיץ ריח אוטומטי לבית

לכל בית ישנו הניחוח שלו. בני הבית לא תמיד מודעים לריח הזה בגלל שהם כבר רגילים וחיים בתוך זה כל הזמן. אך אנשים מבחוץ יוכלו

קרא עוד »
איך מתכננים חתונה על הים?

איך מתכננים חתונה על הים?

אין ספק כי תכנון נכון הוא המפתח להצלחה בחיים. ככל שאנו מתכננים יותר טוב את הדברים כך אנו נזכה להצלחה גדולה יותר. תכנון נכון הוא

קרא עוד »