צמחי מרפא

4 צמחי מרפא וסגולותיהם

לצמחי המרפא יש היסטוריה רפואית עוד מימי קדם. לאורך דורות רבים היו מודעים לסגולות המיוחדות של צמחי המרפא הרבים אשר קיימים בישראל ובעולם. מי שהשתמש בצמחי המרפא, הדבר עזר לו מאד בנושאים רפואיים שונים, קראו בהרחבה.

פסיפלורה 

לפרי והטעים והייחודי קיימות סגולות אשר מסייעות לשיכוך כאבים. בנוסף לכך, הפסיפלורה מסייעת בטיפול במחלות כמו אינסומניה והתקפים של אפילפסיה. מי שיש לו כאבים עקב סיבות שונות או סובל מאחת מהמחלות הללו, מניח בתוך כוס תה עלים של פסיפלורה. בעבר האינדיאנים עישנו את חומר הפסיפלורה וכך הכאבים שלהם פחתו.

קינמון 

תבלין הקינמון מוכר ממאפים אשר משולבת בהם אבקת קינמון, או תבשילים שונים. אך מעבר לכך, השימוש בקינמון מצליח להוריד את רמת הסוכר בדם ומסייע בהבראת דלקות שונות, אשר מתפרצות אצל חולי סוכרת. 

מי שיש לו מדד גבוה של סוכר והוא מעוניין להוריד אותו, מוסיף אבקת קינמון למאכלים שונים או מניח מקל קינמון שלם בתוך כוס התה. הדבר יוצר תה טעים מאד והפחתה הדרגתית במדד הסוכר בדם. מי שאובחן כחולה סוכרת מעוניין להוריד את הרמה הגבוהה, צורך כמות גדולה של קינמון באופציות השונות וברוב המקרים נוצר שינוי מהותי ברמת הסוכר. 

אכינצאה (קיפודנית) 

צמח מרפא זה מסייע מאד נגד צינון קיים והוא מסוגל גם למנוע צינון. מעבר לכך הוא מחזק מאד מערכת חיסונית מוחלשת, כדי שיהיה לאדם קל הרבה יותר להתנהל ביום יום. אפשר לצרוך צמח זה בתמציות כדורים או בתה צמחים.

ג'ינסנג 

צמח מרפא זה מסייע בפתרון כמה בעיות בריאותיות כמו, טיפול בסוכרת, חיזוק מערכת חיסונית מוחלשת, מעורר את המיניות, מונע צינון ומרפא במהירות צינון קיים. הוא קיים בתמצית, באבקה ובשורש מיובש.

> למידע ופרטים נוספים בקרו באתר קלאב פארם!

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: