מופע על חושי – למה זה עדיין עובד עלינו

אנחנו כולנו אוהבים סיפורים. הדבר הזה נכון מראשית ימיה של האנושות. כולנו, אוהבים סיפורים. כולנו אוהבים מעשיות. כולנו אוהבים לשמוע על ניסים ונפלאות. למה אנחנו כל כך אוהבים להסתכל בנייד, חשבתם על זה פעם? משום שהנייד תמיד מפתיע אותנו בתוכן חדש המותאם בדיוק עבורינו, כאילו היה מי שחשב עלינו ושם את התכנים הללו שם. מופע על חושי עם מנטליסט ישראלי עושה משהו דומה אבל מחוץ למסך, מחוץ לספרים, בעולם האמיתי. 

הרי אף אחד לא יכול להישאר אדיש כאשר דברים שהוא פשוט לא ציפה להם מתרחשים לנגד עיניו. אף אחד לא יכול להיות אדיש כאשר הוא רואה איך להטוטים מתרחשים מול העיניים שלו, איך משהו מנחש דברים אינטימיים שאיש לא ידע עליו, איך החברים סביבו מתחילים לצחוק מהפתעה כאשר הקוסם או יותר נכון האומן, מנחש דברים כל כך מפתיעים גם עבורם. 

מופע על חושי המותאם אליכם 

צריך להגיד את זה, חלק מהקסם של המופע זו לא רק העובדה כי מדובר על מופע קסמים, מה שבאמת יכול להפוך אירוע מרגש לכל אחד, הסיבה בגינה הופעה מהסוג הזה היא הופעה מרגשת, היא בין היתר משום שמופע על חושי הוא מופע שמותאם לצרכים שלכם בדיוק, מופע עליו אתם יכולים לשלוט. אתם יכולים לבקש הופעה מלאה, הופעה קצרה, הופעה של אחד על אחד, כאשר האומן מסתובב בין האורחים בתוך הקהל. 

ההופעה צריכה כמובן להתאים לאירוע, להתאים למה שאתם מחפשים עכשיו. אבל אין כל ספק כי חלק מהסיבה בגינה הופעה מהסוג הזה עובדת היא משום שזו ממוקמת בזמן ובמקום המתאים. הרי בסופו של יום, כולנו יודעים זאת היטב, זה הכל עניין של טיימינג. למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.rangafner.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
8 רעיונות לשלט לדלת כניסה לבית
שמות האנשים במשפחה אין ספק כי השלט הקלאסי של שלט לדלת כניסה לבית הוא שלט עם כל בני המשפחה. כמובן שגם...
קרא עוד »
פבר 10, 2019
למה משמש חיסון פרוו
אימצתם כלב ואתם רוצים לתת לו את הטוב ביותר? אתם דואגים לו ורוצים לחסן אותו מפני כל מחלה אפשרית? אם כך,...
קרא עוד »
אוק 28, 2019
סידורים לעילוי נשמת – מה זה?
אחת המצוות החשובות ביותר ביהדות, מתייחסת לעילוי נשמתו של המת. מדובר על מצווה במהלכה מבצעים פעולות...
קרא עוד »
יול 28, 2022