חיתולים למבוגרים

חיתולים למבוגרים

באופן די טבעי כולנו רגילים ללכת אל השירותים על מנת להתפנות בצורה מתורבתת בעולם שבו יש בכל מקום שירותים במגורים ובמקומות ציבוריים. הבעיה מתחילה בגילאים של אמצע שנות הארבעים שבהם רבים מציינים כי חוו לפעמים מקרים של בריחת שתן, בעקבות היחלשות שרירי האגן. את זה ניתן לפתור על ידי ביצוע של תרגילים לחיזוק שרירי האגן, אבל הבעיה חוזרת ביתר שאת בגיל השלישי .

לא חוששים לצאת מהבית

איבוד שליטה על הסוגרים של הגוף הוא אינו דבר שנעים לחוות, בעיקר כאשר דבר זה מתרחש במקום ציבורי שאליו באופן די טבעי צריכים לצאת מידי פעם בפעם. אנשים אשר מועדים לאותה בעיה מפתחים חשש וחרדה מן היציאה הזו החוצה, ובעקבות מקרים קודמים חוששים לצאת החוצה ובתוך הבית באופן מאוד לא בריא מסתגרים. לרווחתם ישנם חיתולים למבוגרים שמאפשרים לצאת החוצה מבלי לחשוש ממקרה חירום שיכול להתרחש כאשר כבר לא בבית נמצאים. לאחר החזרה אל הבית יכולים לבצע החלפה של החיתול על ידי מי שמסייע לאותו מבוגר, עם התרגלות לשגרה שהיא שונה אבל עדיין מאפשרת תנועה אל מקומות אחרים ונוספים.

סוגים רבים של חיתולים

למבוגרים כבר יש רשימה נאה מאוד של חיתולים אשר מסווגים לפי רמת הספיגה שהם מאפשרים. באופן הזה ניתן להתאים את החיתולים לא רק לפי הגודל הנדרש, שכמובן הוא שונה מאדם מבוגר אחד לאחר, אלא גם לוודא כי רמת הספיגה תהיה בדיוק אל מה שצריכים, וכך מונעים כל מצב שבו ישנה רטיבות שאינה בריאה לעור, וכן את הצורך בהחלפה תדירה וגבוהה מידי של חיתולים. במידה ולא ממש יודעים איזה חיתול יהיה הכי מתאים, יכולים לבקש את הדוגמיות של כמה חברות וכך להבין בצורה הכי טובה מה היה הכי רלבנטי בשימוש שהיה הכי נוח ונעים.

למוצרים דומים, בקרו באתר פארמה שופס

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך למנוע מילדים ליפול לבריכה
יש לכם ילדים ותרצו למנוע מהם ליפול לבריכה? תוכלו לעשות זאת בצורה מעולה אם תבחרו לקנות מעקות לבריכה...
קרא עוד »
ספט 12, 2021
מורה פרטי למתמטיקה
מתמטיקה היא תחום לימודים רחב המכסה נושאים רבים. לימודי מתמטיקה קיימים כבר אלפי שנים, אך רק עד המאה ה-20...
קרא עוד »
פבר 12, 2023
בעלי הברית המכריעים בהבראה פיננסית: עורכי דין חדלות פירעון
בתאטרון של משברים פיננסיים, עורכי דין חדלות פירעון ממלאים תפקיד מרכזי, אך לעתים קרובות מאופק. הם...
קרא עוד »
נוב 12, 2023