פד אלכוהול

פד אלכוהול – לשם מה אנחנו צריכים אותו

כפי שאנחנו יודעים, לאלכוהול יש שימושים שונים. אחד השימושים הקלאסיים, החשובים ביותר, הוא שימוש רפואי. נהוג להשתמש בו בשביל לחטא פצעים, לחטא מקומות פתוחים, נהוג להשתמש בו לצרכים נוספים, בין אם זה במהלך טיפול רפואי שגרתי ובין אם זה כשאין אמצעים או כלים רפואיים רגילים ואין בית חולים או מרפאה באזור.

הדרך להשתמש באלכוהול בצורה נכונה לצרכים רפואיים, היא באמצעות פד מיוחד שניתן להניח על המקום או להעביר אל המקום בו רוצים לבצע טיפול. מן הסתם, צריך לבחון היטב תחילה את המקום, להבין את סוג ומידת הנזק ורק לאחר מכן להחליט כיצד לטפל בו.

חשוב לזכור עוד, ששימוש בפד אלכוהול יכול להיות מאוד לא נעים אם הוא מתבצע בצורה לא זהירה, בין היתר בגלל שמדובר באחוז מאוד גבוה של אלכוהול, בשונה ממשקה אלכוהול, הרי שכאן מדובר על עשרות אחוזים של אלכוהול מזוקק, מה שאומר, אם אנחנו נניח את הפד בצורה לא נכונה, בצורה לא זהירה, אנחנו עלולים לגרום לאי נעימות, אנחנו עלולים לגרום לתחושת בערה באזור הפגוע, אשר סביר להניח שגם כך הוא כבר פתוח או מצולק.

השימוש בפד מסוג זה, מוכר מאוד בתנאי שטח בעיקר, ולכן גם אפשר למצוא אותו בלא מעט ערכות עזרה ראשונה. אנשים שיוצאים לטיולים או לאירועים שונים בשטח, חייבים להחזיק ערכה כזו ובין היתר גם פד אלכוהול. כך שאם חס וחלילה קורה משהו, אנחנו יכולים להשתמש בפד באופן מיידי, בין אם זה בשביל להעניק טיפול ראשוני ובין אם זה באופן כללי להעניק טיפול כזה או אחר.

חשוב להבהיר עוד נקודה בהקשר זה, אומנם זה נראה לנו מאוד פשוט להשתמש בפד כזה, אך למעשה, אנחנו צריכים להבין כיצד לעשות את זה, כיצד להשתמש בו בצורה נכונה וזהירה. מה שאומר בעצם, שלא כל אחד יכול להשתמש בפד ובכלל בערכות של עזרה ראשונה, אלא רק מי שעבר הכשרה או לפחות מבין כיצד משתמשים באמצעים השונים, ומתי צריך להשתמש בהם, באילו מצבים.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מפיץ ריח אוטומטי לבית

מפיץ ריח אוטומטי לבית

לכל בית ישנו הניחוח שלו. בני הבית לא תמיד מודעים לריח הזה בגלל שהם כבר רגילים וחיים בתוך זה כל הזמן. אך אנשים מבחוץ יוכלו

קרא עוד »
איך מתכננים חתונה על הים?

איך מתכננים חתונה על הים?

אין ספק כי תכנון נכון הוא המפתח להצלחה בחיים. ככל שאנו מתכננים יותר טוב את הדברים כך אנו נזכה להצלחה גדולה יותר. תכנון נכון הוא

קרא עוד »